Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Zarabianie przez internet (/Temat-Zarabianie-przez-internet-122914)

Strony: 1 2


Zarabianie przez internet - Kiniek - 22-10-2015 20:34

Witam,
Zarabiam sobie od jakiegoś czasu dolary z serwisów PTC i revshare np. ayuwage, monsoon, mypayingads, itp. I tu pojawia się moje pytanie. Co z pieniędzmi które wypłacam na PP? Czy można sobie nimi dysponować tak aby się US nie zainteresował gdyby wyszło, że dorabiam coś na boku, czy trzeba rozliczyć się z każdej złotówki na PP? Jakie problemy można mieć z racji ich nie ujawnienia? Słyszałem kilka opinii, ale wiem dalej tyle samo co wcześniej. Prosiłbym o pomoc i wytłumaczenie jak dla totalnego nie ogara jak to działa. I jeżeli trzeba to rozliczyć to w jaki sposób to zrobić? Przepraszam jeżeli podobny temat się kiedyś pojawił, ale dla spokoju "ducha" postanowiłem napisać temat ze swoim przypadkiem.
Pozdrawiam!


RE: Zarabianie przez internet - Urias - 24-10-2015 12:45

US PP nie sprawdza. Możesz śmiało zamawiać sobie z PayPala rzeczy.Rozliczyć sie musisz gdy wypłacisz pieniądze na konto Wink


RE: Zarabianie przez internet - Kiniek - 24-10-2015 17:13

Rozumiem. A jak wygląda sytuacja gdybym przesłał pieniądze na konto bankowe? Jak należy się prawidłowo rozliczyć z takiego dochodu?


RE: Zarabianie przez internet - sendlicz - 24-10-2015 17:25

Jak masz duże sumy, to przelej sobie na skrilla i wyrób sobie kartę płatniczą.


RE: Zarabianie przez internet - twardy - 24-10-2015 17:37

Wedlug prawa musisz sie rozliczyc z tych pieniedzy, ktore dostajesz na paypal.


RE: Zarabianie przez internet - Urias - 24-10-2015 22:11

Według prawa tak ale tak jak mówiłem US nie ma wglądu do PP i tego nie sprawdza więc z tego nie trzeba sie rozliczać.
Tutaj o rozliczeniach po przelaniu na konto: http://zarabiam.com/Temat-Podatki-Jak-sie-rozliczyc-z-zarobkow-przez-internet-Jak-sie-rozliczyc-z-uploadu-38927


RE: Zarabianie przez internet - Kiniek - 25-10-2015 20:07

Dzięki bardzo. Przejrzę sobie ten temat dogłębnie Smile.


RE: Zarabianie przez internet - Money. - 25-10-2015 20:11

(24-10-2015 22:11)Urias napisał(a):  Według prawa tak ale tak jak mówiłem US nie ma wglądu do PP i tego nie sprawdza więc z tego nie trzeba sie rozliczać.
Tutaj o rozliczeniach po przelaniu na konto: http://zarabiam.com/Temat-Podatki-Jak-sie-rozliczyc-z-zarobkow-przez-internet-Jak-sie-rozliczyc-z-uploadu-38927

Nie wiem skąd masz takie informacje, ale US ma dostęp do naszego paypala więc należy się ze wszystkiego rozliczać.


RE: Zarabianie przez internet - twardy - 25-10-2015 21:24

W regulaminie paypal jest wzmianka o tym, ze paypal udostepnia informacje o koncie jesli taka 'prosbe' wystosuje urzad podatkowy.


RE: Zarabianie przez internet - Dr Sin - 25-10-2015 23:01

@up - czyli z reguły nie zagląda, bo przy mniejszych kwotach nikt Cie nie znajdzie Cool