Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa jakość cięcia leadów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Nowa jakość cięcia leadów (/Temat-Nowa-jakosc-ciecia-leadow-122909)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nowa jakość cięcia leadów - warinka - 22-10-2015 22:32

firma pomyłka, ale co ja tam wiem leadmore to taki jakby azyl dla gimbusów, w którym mogą zarobić te swoje 30 złoty dniówki na spamie tymi przetyranymi programami. Nie wiem jakim cudem to jeszcze nie upadło - ciągle się dziwię.


RE: Nowa jakość cięcia leadów - kalmanis - 22-10-2015 22:44

Proponuję przenieść temat do kosza. Tak surfer mam nóż pod gardłem. A tak na poważnie ten wątek nie ma żadnego już celu po za wylewaniem żali.


RE: Nowa jakość cięcia leadów - szykiryki - 23-10-2015 07:25

Czyli jesli na co dzien mam konwersję 10%, to tak naprawdę ok. 30% skuteczności?
Kurczaki, dobra jestem w te subowe klocki. Piona!

Na premium nie ma ciecia leadów. Autorze, proponuje kupić parę starterów, doładować na kwotę ok. 32 zł, wysłać smsy i zarabiać leada za 10-11,50 zł, skoro Cię to kręci Wink.

Cięcia były, są i będą. Ameryki nie odkryto. I nie bronię LM, bo zarabiam również w kilku innych serwisach.

Przyznałeś sie tylko do fraudów, więc mozliwe, ze stracisz nawet te 3 leady, które nabiłeś, wiec w ogóle będziesz w plecy... Rolleyes


RE: Nowa jakość cięcia leadów - Beerus - 24-10-2015 14:51

Tak się zastanawiałem czy zacząć tutaj zarabiać ale czytając niektóre posty, że tną leady to chyba podziękuję Tongue Jednak zostanę u konkurencji Smile


RE: Nowa jakość cięcia leadów - rekki - 24-10-2015 15:17

@[Beerus] Najlepiej przetestować każdy z serwisów na sobie, może pomimo "większego cięcia leadów", niż w innych serwisach zarobisz więcej? Nikt Ci tego nie powie, trzeba przetestować na własnej skórze.
Mój rekord na LM ponad 5 stów dniówki, a u konkurencji max. 150zł, więc to zależy od niszy itd.


RE: Nowa jakość cięcia leadów - sewirus - 24-10-2015 15:46

Wszyscy tną, jakoś sobie trzeba radzić Jerk2


RE: Nowa jakość cięcia leadów - sqmany - 02-11-2015 13:56

Tak jak pisze @[rekki], trzeba samemu sprawdzić, by być pewnym gdzie się zarobi najlepiej, przyznam, że w serwisach pana Arka zawsze zarabiałem najwięcej jeżeli chodzi o subskrypcje sms. Zrezygnowałem z aktualnego jego serwisu - LeadMore z racji na problemy z wypłatą(Akcja jeszcze była za czasów FreeBiz'a, także nie będę odkopywał). Ale widzę, że teraz LM jest jednym z topowych polskich serwisów subskrypcyjnych, dlatego chętnie znów go sprawdzę, by dowiedzieć się, gdzie zarobię więcej. Co do cięcia leadów, to tak jak reszta osób już napisała, wszyscy tną, jedni więcej, drudzy mniej, ale by mieć pewność kto tnie więcej, to trzeba sprawdzić po kolei każdy serwis samemu Wink


RE: Nowa jakość cięcia leadów - polokk - 19-12-2015 16:25

Ja swego czasu korzystając jeszcze z freebiza, można powiedzieć zarabiałem całkiem sporo, nawet nie wiedizałem, że jestem swoimi słabiutkimi sztuczkami zarobić kwoty rzędu 1000-1500 zł w w 8-10 dni, gdzie u konkurencji nie trudno się domyśleć jakiej patrząc na sygn. były i odnowienia itd, a do tej pory wyszło nie patrzeć mniej ;O (okres wakacyjny, programy instagrama i aska dawały mocno rade :O)

Od czasu wprowadzenia leadmore, owszem powpadalo i cos, ale ogółem może wyciągnąłem z serwisu z 300zł z czego teraz 12zł i zalega do wyplaty i kombinując na różne sposoby nie moge zliczyć o tych 50 ostatecznych wypłacić i pożegnać się Wink.
Z początku myślałem ok może nisze słabe, słabe targety, nie tak się za to zabieram, ale gdy na próbe ostatnio korzystałem na zmiane z jednego i drugiego serwisu w podobnych działaniach i programach to na konkurencyjnym zrobiłem już kolejnego tysiaka, a na lm wciąż 12zł zostało.

Nie mówię, że LM jest złe, widzę tu ludzi którzy zarobili i kupę kasy, ale widocznie jednak jest coś takiego, że jednemu bardziej odpowiada jeden a drugiemu inny serwis, ja mimo iż mam cały serwis w linkach LM nie daje rady wyciągnać podstawy do wyplaty ;P
U konkurencji bez serwisu, z jednej czynnosci dnioweczka ostatnimi dniami 80-100 pln - odpowiada mi choć jest wciąż ten niedosyt, ze to za mało by skupić się tylko na internecie i jednak pracować trzeba.

Moim zdaniem Freebiz był ponad leadmore- z resztą szikiriki może się wypowie, wydaje mi się, że wklejała tu swoje niemałe osiągniecia z freebiza za czasów istnienia Tongue


RE: Nowa jakość cięcia leadów - zjadamkredki - 19-12-2015 16:28

Kiedyś ludzie częściej się nabierali na suby, nawet kombinować wiele nie było trzeba (tak mi opowiadają inni Smile )


RE: Nowa jakość cięcia leadów - szykiryki - 19-12-2015 16:43

@[polokk]- dla mnie LM wypada praktycznie tak samo w porównaniu do Freebiza.
Oczywiście, jak Kredeczki wspominaly- Freebiz był jednym z pierwszych tego typu serwisów, więc zarabiało się łatwiej (a co za tym idzie więcej), głównie przez niską świadomość potencjalnych odbiorców.
Największe zarobki notowałam za czasów easysub i z łezką w oku wspominam moje niewypłacone 4k (pocieszam się tym, ze nie ja jedynaTongue)

Sama korzystam z kilku serwisów, bo wciąż ubolewam nad tym, ze LM nie ma premium sms. Mimo tego LM pozostane wierna, przede wszystkim przez konwersję (nigdzie indziej, mimo licznych testów nie udało mi się osiągnąć >10%).

Ale tak jak mówisz- każdy musi znaleźć swoje miejsce do zarabiania, a nie wylewać żale Smile. Piąteczka!