Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa jakość cięcia leadów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Nowa jakość cięcia leadów (/Temat-Nowa-jakosc-ciecia-leadow-122909)

Strony: 1 2 3 4


Nowa jakość cięcia leadów - kalmanis - 22-10-2015 18:50

Witam użytkowników zc.
Chciałbym was poinformować o smutnym fakcie cięcia leadów. Dla niektórych nie powiem nic nowego dla nie ktorych rzecz jasna (stawka za leada a pobrane pieniądze). Jednak dzisiaj chciałem dać szansę LM i co uzyskałem ? na 10 wysłanych sms(z 10 roznych simow) 3 leady doszły ... Ta "konwersja" jest poniżej jakiekolwiek poziomu krytyki.


Pozdrawiam zc i teraz polecam wydać te 50 ziko aby zobaczyć która firma jest tą uczciwą Smile


RE: Nowa jakość cięcia leadów - nicooo - 22-10-2015 18:51

Korzystałeś z różnych adresów ip ?
numery nie były wczęsniej wpisane do sub?
Pokaż też jakieś dowody , bo napisać każdy potrafi Smile


RE: Nowa jakość cięcia leadów - Majka - 22-10-2015 18:53

Daj dowody (czarno na białym) Idea


RE: Nowa jakość cięcia leadów - kalmanis - 22-10-2015 19:11

kurcze ciężko podać dowody w takiej sytuacji. 10 numerów z 5 złotych na koncie i 3 zaliczone leady mam 110 postów na forum więc jakąś wiarygodność mam. Jednak proponuje najzwyczajniej świecie skasować wątek i tyle ... Niech ludzie dalej myślą że LM nie tnie leadów


RE: Nowa jakość cięcia leadów - nicooo - 22-10-2015 19:13

I kolejny janusz... myślisz , że jeśli masz 110 postów na forum to jesteś wiarygodny? posty o tym nie świadczą , według mnie wątek bez dowodów do usunięcia.. @[Majka]


RE: Nowa jakość cięcia leadów - surfer0700 - 22-10-2015 19:13

Czyżby Ci grożono, że nagle zmieniasz zdanie i chcesz żeby temat został wykasowany? Jerk


RE: Nowa jakość cięcia leadów - Krissu - 22-10-2015 19:14

Coś w tym jest; swego czasu jak testowałem to przy pełnych starterach, z 5zł na koncie, wypełniając 5x Suba jednej oferty zaliczało tylko tę jedną.. Wink


RE: Nowa jakość cięcia leadów - nicooo - 22-10-2015 19:15

Krzysiek korzystałeś z różnych adresów IP?


RE: Nowa jakość cięcia leadów - kalmanis - 22-10-2015 19:16

Nie, po prostu nie zamierzam się z koniem kopać Smile Sensownym dowodem byłoby nagranie jak wysyłam sms oraz stan mojego konta jednakże myślę, że liczą się wielcy a nei tacy malutcy jak ja którzy stracili tylko 7 leadów Wink


RE: Nowa jakość cięcia leadów - Krissu - 22-10-2015 19:17

(22-10-2015 19:15)nicooo napisał(a):  Krzysiek korzystałeś z różnych adresów IP?

I tak, i nie; później już dawałem numery znajomym, aby wysłali i również - kończyło się to również Wink