Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZenGaming - Darmowe skiny CS GO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ZenGaming - Darmowe skiny CS GO (/Temat-ZenGaming-Darmowe-skiny-CS-GO-122902)

Strony: 1 2 3


RE: ZenGaming - Darmowe skiny CS GO - Szalony - 24-10-2015 21:42

mam już 410 żetonów ;] słabo to idzie xd


RE: ZenGaming - Darmowe skiny CS GO - Kurpik - 26-10-2015 18:05

Ja traktuje tą stronę jako rozgrzewke przed mm/miejsce do pogrania ze znajomymi 4fun i żetony lecą przyjemnie Smile Gdybym miał tam grać tylko dla tych skinów to bym już wolał oglądać jak farba na ścianie schnie Lol . Poza tym z tego co widzę wkrótce mają dojśc inne laddery niż 1v1, więc jakaś alternatywa dla faceit/esea, no i byc może następne korzyści z grania tam. Kokosów jednak bym się nie spodziewał bo jak byk jest napisane że nigdy nie będzie żadnych płatności na stronie.


RE: ZenGaming - Darmowe skiny CS GO - kredson - 27-10-2015 08:12

Witam nie dostajemy punktow za wygrane mecze tylko dostaemy zen punkty za zapraszanie ludzi i nie daja skinow Sad bo mam swoj kanal na YT i poprosilem widziow zeby wbijali nazbieralem tak 20k Zen punktow i nie moglem odebrac skina :/ to jest FAKE


RE: ZenGaming - Darmowe skiny CS GO - alizen - 27-10-2015 18:34

za wygrywane mecze też dostajemy pkt


RE: ZenGaming - Darmowe skiny CS GO - Szalony - 28-10-2015 14:21

(27-10-2015 08:12)kredson napisał(a):  Witam nie dostajemy punktow za wygrane mecze tylko dostaemy zen punkty za zapraszanie ludzi i nie daja skinow Sad bo mam swoj kanal na YT i poprosilem widziow zeby wbijali nazbieralem tak 20k Zen punktow i nie moglem odebrac skina :/ to jest FAKE

pokaz screena. cos czuje ze ty posty nabijasz..


RE: ZenGaming - Darmowe skiny CS GO - mucios - 04-11-2015 12:39

Odebrał już ktoś jakiegoś skina z tej stronki?


RE: ZenGaming - Darmowe skiny CS GO - edikiu - 04-11-2015 16:37

@up mam już 880 punktów więc zostało mi 120, narazie nie mam czasu grać ale jak wpadną jeszcze 2 refy to porobię screeny i wrzucę na dowód. Widziałem na zagranicznych stronach dowody wypłacalności więc powinno być ok.


RE: ZenGaming - Darmowe skiny CS GO - kwl262 - 15-11-2015 18:09

Ciężko wgl mecz teraz zacząć bo cały czas wyskakuje że brakuje serverów, a miałem ochotę trochę pkt nabić.


RE: ZenGaming - Darmowe skiny CS GO - .::Nicko::. - 28-11-2015 23:40

Czekam około miesiąc na wgl jakieś zlecenie odebrania skina (skinów nie ma w markecie..)


RE: ZenGaming - Darmowe skiny CS GO - Dawcio1239 - 04-12-2015 10:30

Wiecie może kiedy wprowadzą 2vs2?