Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZenGaming - Darmowe skiny CS GO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ZenGaming - Darmowe skiny CS GO (/Temat-ZenGaming-Darmowe-skiny-CS-GO-122902)

Strony: 1 2 3


ZenGaming - Darmowe skiny CS GO - edikiu - 22-10-2015 17:09

!Uwaga przy próbie wypłaty pokazuję się informacja że brakuje im skinów, wygląda jak scam!

ZenGaming
Witajcie chciałbym wam dziś pokazać serwis za pośrednictwem którego możecie zdobyć skiny do CS'a GO.
Serwis ten płaci za wygrywanie meczy 1 vs 1 na aim mapach(9 rund).
od 1000 punktów można już brać skiny za 5.5$ za 10 000 punktów są już kosy, a gry są bardzo szybkie (parę minut).

Przy rejestracji wybieramy (Competitive Arena), a następnie CS GO

Reflink: ZenGaming
link: zengaming.co

Cennik:
Cytat:[Obrazek: 1.PNG]
[Obrazek: 2.PNG]


@edit tak więc liczy się skill, punkty sa tylko za zwycięstwa i nie trzeba nic wpłacać.



RE: ZenGaming - Darmowe skiny CS GO - CraftRidersPL - 22-10-2015 17:23

można by było napisać coś wiecej, np jakie trzeba spełnić warunki żeby przystąpić, czy liczy się skill czy każdy jest nagradzany, czy trzeba coś wpłacać itp Tongue


RE: ZenGaming - Darmowe skiny CS GO - Trafficmonsoon2 - 24-10-2015 18:34

Nawet dobre ale mam mg1 - kałacha i trudno wygrywać. A jak wygrywam to wychodzą i nie dostaje punktów.


RE: ZenGaming - Darmowe skiny CS GO - edikiu - 24-10-2015 20:12

@up ćwiczysz skilla! A co do wychodzenia jeszcze się z czymś takim nie spotkałem wiele razy ci się tak zdarzyło?


RE: ZenGaming - Darmowe skiny CS GO - jasieeks - 24-10-2015 20:21

ile punktów za jedną wygraną jest? +/-


RE: ZenGaming - Darmowe skiny CS GO - edikiu - 24-10-2015 20:23

@up za każdy wygrany mecz jest 10 punktów, ale taki mecz trwa średnio 5 minut więc idzie szybko i przyjemnie Smile


RE: ZenGaming - Darmowe skiny CS GO - jasieeks - 24-10-2015 20:27

kurczę, liczyłem na 50 Big Grin
Fakt faktem bez mniejszych problemów myśle bedzie mi dane wygrywać bo zajmuję się boostingiem i coś tam strzelam ale i tak długo to zajmie.


RE: ZenGaming - Darmowe skiny CS GO - Trafficmonsoon2 - 24-10-2015 21:05

Grałem 14 razy 7 razy przegrałem a 7 razy prawie wygrałem ale przeciwnik 3 razy wyszedł.


RE: ZenGaming - Darmowe skiny CS GO - ClassAxion - 24-10-2015 21:07

Jeśli 10 pkt za mecz który trwa ~5 minut to aby mieć najgorszego skina trzeba grać ~500 minut co daje ~8 godzin, a jakby ktoś chciał kosę to musi grać ~108 godzin co daje ~5 dni NO LIFE Lol Licząc na to że wygramy każdy Jerk2


RE: ZenGaming - Darmowe skiny CS GO - edikiu - 24-10-2015 21:12

@up ehh ale trzeba jeszcze zwrócić uwagę że to nie jest 8 godzin wypełniania reklam w bux'axh tylko granie. Poza tym zapomniałem napisać to już jutro zedytuje, jest tam coś takiego jak daily ranking gdy na koniec dnia będzie się tam pierwszym dostaje się bilet na turniej w którym uczestniczy 16 graczy i dwóch najlepszych graczy z niego dostaje świetne nagrody, turniej jest co 16 dni a w tym tygodniu do wygrania były 2 zestawy gamingowe, nieznam się na tym ale to świetnie wyglądało mysz, klawiatura i słuchawki logitecha http://zgl.zengaming.co/ .