Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDA] Stronę wraz z serwerem pod NISZĘ REAL CONTENT (NIEZREALIZOWANY PROJEKT) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDA] Stronę wraz z serwerem pod NISZĘ REAL CONTENT (NIEZREALIZOWANY PROJEKT) (/Temat-SPRZEDA-Strone-wraz-z-serwerem-pod-NISZE-REAL-CONTENT-NIEZREALIZOWANY-PROJEKT-122892)

Strony: 1 2 3


[SPRZEDA] Stronę wraz z serwerem pod NISZĘ REAL CONTENT (NIEZREALIZOWANY PROJEKT) - Rav656 - 22-10-2015 14:35

1.Nazwa przedmiotu : Strona wraz z serwerem pod NISZĘ REAL CONTENT
2.Opis przedmiotu : Witajcie. Kończę z zarabianiem na smsach i internecie. Znalazłem stałą, dobrze płatną pracę i nie mam czasu ani głowy na zabawę i promowanie. Sprzedaję swój ostatni projekt, którego nie zrealizowałem. Jest to strona internetowa, gdzie zarabiamy na prawdziwych rzeczach. Nie jest to żaden fake, naciąganie czy inne oszustwa. Wszystko jest legalne, a po wysłaniu smsa, użytkownik dostaje swój towar. Strona przeszła pierwsze testy i początkową promocję i odzew był naprawdę super. Co najważniejsze - ludzie byli zadowoleni z faktu, że wysłali smsa. Projekt leży u mnie na dysku już kilka miesięcy i szkoda aby się zmarnował. Nie widziałem żadnej konkurencji w tej niszy. Wszystko podpięte było pod microsms, lecz także dobrym pomysłem jest zmiana tego na pustą ofertę od hotcash. Oczywiście wszystko pod SMS PREMIUM.
Co wchodzi w cenę?
-Strona internetowa (zrobiona na moje zamówienie) + nisza
-domena
-serwer
-mój support czyli: konfiguracja, opiszę metody promocji, poinstruuję jak obsługiwać stronę, metody skąd pozyskać towar za darmo.
Linku niestety nie podam, ponieważ zdradzę niszę Wink Sprzedam max 2-3 sztuki. Nie więcej, ponieważ nie mam zamiaru zwiększać konkurencji. Nisza się nigdy nie wypali, popyt jest ogromny i jedynie będzie się zwiększał, zwłaszcza teraz w okresie zimowym.
Zacznij zarabiać legalnie, bez naciągania ludzi! Wystarczy zająć się promocją, i można mieć dobrze prosperujący biznes.
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : PW
5.Cena : 399zł (ZA WYŻSZĄ CENĘ SPRZEDAM NA WYŁĄCZNOŚĆ! )
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew bankowy


RE: [SPRZEDA] Stronę wraz z serwerem pod NISZĘ REAL CONTENT (NIEZREALIZOWANY PROJEKT) - kuba48 - 22-10-2015 15:44

@[Rav656]
GG Oraz jakie zyski przewidujesz? Jest pewne, ze sie zwroci wklad?

@up komuś do recenzji oddałeś? (Nie polecam PiotraProroka)


RE: [SPRZEDA] Stronę wraz z serwerem pod NISZĘ REAL CONTENT (NIEZREALIZOWANY PROJEKT) - Wisdow - 22-10-2015 18:47

Trzeba jakiś dodatkowy wkład pieniężny w tą niszę?


RE: [SPRZEDA] Stronę wraz z serwerem pod NISZĘ REAL CONTENT (NIEZREALIZOWANY PROJEKT) - Rav656 - 23-10-2015 14:13

Głównie w promocję. Towar możemy pozyskać za darmo Wink Sposób i oczywiście podam.


RE: [SPRZEDA] Stronę wraz z serwerem pod NISZĘ REAL CONTENT (NIEZREALIZOWANY PROJEKT) - Rav656 - 24-10-2015 19:47

Tylko do końca tego tygodnia, dla pierwszej osoby cena wynosi 359zl. Cena weekendowa ! Wink


RE: [SPRZEDA] Stronę wraz z serwerem pod NISZĘ REAL CONTENT (NIEZREALIZOWANY PROJEKT) - warinka - 25-10-2015 13:58

Tematyka niszy?


RE: [SPRZEDA] Stronę wraz z serwerem pod NISZĘ REAL CONTENT (NIEZREALIZOWANY PROJEKT) - dzejkobs - 27-10-2015 06:41

@[Rav656] wyczyść skrzynkęWink


RE: [SPRZEDA] Stronę wraz z serwerem pod NISZĘ REAL CONTENT (NIEZREALIZOWANY PROJEKT) - AresxXx - 28-10-2015 05:44

Rezerwuje.


RE: [SPRZEDA] Stronę wraz z serwerem pod NISZĘ REAL CONTENT (NIEZREALIZOWANY PROJEKT) - Stasiak - 28-10-2015 10:09

aktualne jeszce ?


RE: [SPRZEDA] Stronę wraz z serwerem pod NISZĘ REAL CONTENT (NIEZREALIZOWANY PROJEKT) - NowyWymiarSMS - 28-10-2015 14:26

Podeślij info na PW