Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki serwis do zarabiania na pobieraniu plików przez kogoś? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jaki serwis do zarabiania na pobieraniu plików przez kogoś? (/Temat-Jaki-serwis-do-zarabiania-na-pobieraniu-plikow-przez-kogos-122885)

Strony: 1 2 3


Jaki serwis do zarabiania na pobieraniu plików przez kogoś? - ged321 - 22-10-2015 13:50

Taki co nie ogranicza za bardzo łącza lub wcale nie ogranicza i płaci Ci jak ktoś pobierze, np. instalkę, mod...


RE: Jaki serwis do zarabiania na pobieraniu plików przez kogoś? - DC1 - 22-10-2015 17:45

Lead za pobranie czy instalację?


RE: Jaki serwis do zarabiania na pobieraniu plików przez kogoś? - ged321 - 22-10-2015 17:46

pobranie (uploadowanego prze ze mnie) pliku


RE: Jaki serwis do zarabiania na pobieraniu plików przez kogoś? - szykiryki - 22-10-2015 18:02

Wiekoszsc subów, dostawców premium sms ma opcję podłączenia własnego pliku i stworzenia real-contentu, więc jesli interesuje Cie parę złotych za pobranie to jest to jakas opcja.


RE: Jaki serwis do zarabiania na pobieraniu plików przez kogoś? - ged321 - 23-10-2015 14:16

(22-10-2015 18:02)szykiryki napisał(a):  Wiekoszsc subów, dostawców premium sms ma opcję podłączenia własnego pliku i stworzenia real-contentu, więc jesli interesuje Cie parę złotych za pobranie to jest to jakas opcja.
A dokładniej i bardziej zrozumiale?


RE: Jaki serwis do zarabiania na pobieraniu plików przez kogoś? - Rav656 - 23-10-2015 14:26

Jemu chodzi o programy PPD, a nie suby czy PPA Wink


RE: Jaki serwis do zarabiania na pobieraniu plików przez kogoś? - JustinTime - 23-10-2015 14:27

Są serwisy z subami, ewnetualnie z wysłaniem smsu gdzie napiszesz o wartości sms powiedzmy 1.5zł/3zł/4.5zł i masz większą konwersję w opcjach dajesz linku do Tego pliku i zarabiasz na real contecie. Sub SMS to trochę inna sprawą bo tutaj z konta pobiera Ci(ściągającym) około 60 zł miesięcznie ale więcej zyskujesz od 4 do 7.5 zł zależy jaki serwis i jaka stawka.


RE: Jaki serwis do zarabiania na pobieraniu plików przez kogoś? - ged321 - 23-10-2015 16:19

No coś w stylu uploaded tylko nie ogranicza tak łącza


RE: Jaki serwis do zarabiania na pobieraniu plików przez kogoś? - dusigrosz - 23-10-2015 16:33

Ja polecam DevilShare (klik), ograniczenie wynosi 300KiB/s więc jest to bardzo ładna prędkość, zarobki też niezłe, ludzie pobierają bardziej ochoczo niż z uploaded (ze względu na prędkość właśnie). Mój dowód wypłaty w wątku dot. tego serwisu (klik). Niby niedużo, ale też specjalnie dużo się nie urobiłem, a połowa wpadła z ostatnich 2 tygodni Wink rekomenduję motzno


RE: Jaki serwis do zarabiania na pobieraniu plików przez kogoś? - ged321 - 23-10-2015 18:40

OK.