Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie wyświetla zawartości linku na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Nie wyświetla zawartości linku na FB (/Temat-Nie-wyswietla-zawartosci-linku-na-FB-122876)



Nie wyświetla zawartości linku na FB - Huston - 22-10-2015 11:21

Witam. Facebook ostatnio szaleje i blokuje udostepnianie zawartości linku w grupach. Sam link można udostępnić jednak jest on bez zawartości(obrazek, opis). Próbowałem na różne sposoby ominąć to botem jednak brakuje mi już pomysłów. Wiem już jak uchronić przed tą blokadą, jednak czy Wy macie jakieś rozwiązania, alternaty na rozwiązanie udostępniania zawartości na tak poblokowanych kontach =)? Taką blokade mam na kilkadziesiąt wartościowych kont i nie chciałbym puścić tego na straty. Z góry dziękuje za rozsądne odpowiedzi.


RE: Nie wyświetla zawartości linku na FB - NARA - 22-10-2015 14:51

To powiedz mi jak uchronić się przed tą blokadą Smile


RE: Nie wyświetla zawartości linku na FB - Krymi - 22-10-2015 15:13

w jakim serwisie zarabiasz ? linki z leadmore ciężko zamaskować


RE: Nie wyświetla zawartości linku na FB - GaCeL - 22-10-2015 17:18

Masz zbanowany link, lub zepsute meta-tagi.


RE: Nie wyświetla zawartości linku na FB - Kickster - 22-10-2015 19:15

Mozesz z osi czasu udostepniac na grupy ale wyskakuje weryfikacja obrazkowa, bot od Mikiego ma opcje ze mimo takiego fejlu i tak mozna zrobic miniaturke.