Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BOT FB - Ktos testowal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: BOT FB - Ktos testowal (/Temat-BOT-FB-Ktos-testowal-122869)

Strony: 1 2


BOT FB - Ktos testowal - obik69 - 22-10-2015 00:17

Jak w temacie czy ktos testowal tego bota
http://www.toolsstar.com/

niby darmowa wersja, ja sie nie znam az tak i nie wiem o co z tym api chodzi itp.


RE: BOT FB - Ktos testowal - Pasza dla konia - 22-10-2015 06:00

BOT dziala kozacki. Nawet chcialem kupić konto premium

Wysłane z mojego OASS45 przy użyciu Tapatalka


RE: BOT FB - Ktos testowal - obik69 - 22-10-2015 10:27

kurde ja bym sie nim pobawil ale nie wiem jak to api zrobic itp Sad


RE: BOT FB - Ktos testowal - areczek - 22-10-2015 13:42

kozak bot Big Grin


RE: BOT FB - Ktos testowal - milosz998 - 22-10-2015 19:02

Ok mam Smile

Testuję.


RE: BOT FB - Ktos testowal - Reszka - 23-10-2015 09:59

Miłosz daj znać jak testy, warto aby ktoś go opisał na forum szerzej aby jak najwięcej użytkowników z forum go wypróbowało Tongue
Jest więcej takich botów w necie conajmniej kilkanaście.


RE: BOT FB - Ktos testowal - fejsbuk97 - 23-10-2015 22:42

Lipa jest z tym, że można dodać tylko grupy otwarte (publiczne) :/


RE: BOT FB - Ktos testowal - Polsky - 26-10-2015 18:46

Ładna farma tokenów i to wartościowych bo jak wiecie teraz wyszedł update do Graph API v2.5. Przez co użytkownik musi potwierdzić post dodawany z aplikacji którą polubił. Ze swojej nie musi więc tworzycie apke i dajecie im działający token który jest ważny 2 miechy. Gdyby nie przechowywali to by używali tokenów generowanych bez apki które ważne są około 2h a potem trzeba znowu go odświeżyć by działał :/ I to jest postawione na serwerze php więc skrypt jest wykonywany z niego. Wszystkie połączenia do fb wychodzą z jednego IP co na pewno nie polepsza żywotności waszych kont. Plus do tego ktoś może sobie zbierać wasze "nisze"


RE: BOT FB - Ktos testowal - Mikey - 26-10-2015 19:06

Tak jak kolega wyżej. Polecam korzystać tylko i wyłącznie ze sprawdzonych oraz polskich programów, które przedstawię Wam po raz kolejny - http://bots4.me/ !
W razie problemów pomoc macie na wyciągnięcie ręki, nie musicie się niczym przejmować. Nie wiem jak ze wsparciem w bocie u Was, ale za to nasz program ciągle jest aktualizowany i bezpieczny. Nie dostaniecie tak szybko bana na Facebooku, a Wasze linki, tokeny itd nie będą zapisywane u nas w bazie. Pozdrawiam.


RE: BOT FB - Ktos testowal - petroskis89 - 27-10-2015 10:05

Nie polecam bota od Mikey jest dla świeżaków i jest mega powolny ..