Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube Lajki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Youtube Lajki (/Temat-Youtube-Lajki-122863)



Youtube Lajki - CHWDP - 21-10-2015 21:27

Witam, gdzie na dzien dzisiejszy idzie naprawde w szybki sposob nabic like do filmiku, jest taki serwis? o addmefast sie nie wypowiadam bo tam teraz daje 5 like na 24/7 istnieje jakas alternatywa na ktorej szybko nabije like do filmu?


RE: Youtube Lajki - Ascoran - 22-10-2015 18:43

(21-10-2015 21:27)CHWDP napisał(a):  Witam, gdzie na dzien dzisiejszy idzie naprawde w szybki sposob nabic like do filmiku, jest taki serwis? o addmefast sie nie wypowiadam bo tam teraz daje 5 like na 24/7 istnieje jakas alternatywa na ktorej szybko nabije like do filmu?

Dodaj więcej punktów to będzie szybciej Smile
Tym więcej punktów warte jest kliknięcie tym szybciej i sprawniej ludzie w to klikają - według mnie to logiczne ale widzę że nie Smile

Możesz jeszcze sprawdzić likeplus.eu wiem że można tam subskrypcje nabijać ale nie jestem pewien czy też like pod filmami


RE: Youtube Lajki - CHWDP - 22-10-2015 18:48

(22-10-2015 18:43)Ascoran napisał(a):  
(21-10-2015 21:27)CHWDP napisał(a):  Witam, gdzie na dzien dzisiejszy idzie naprawde w szybki sposob nabic like do filmiku, jest taki serwis? o addmefast sie nie wypowiadam bo tam teraz daje 5 like na 24/7 istnieje jakas alternatywa na ktorej szybko nabije like do filmu?

Dodaj więcej punktów to będzie szybciej Smile
Tym więcej punktów warte jest kliknięcie tym szybciej i sprawniej ludzie w to klikają - według mnie to logiczne ale widzę że nie Smile

Możesz jeszcze sprawdzić likeplus.eu wiem że można tam subskrypcje nabijać ale nie jestem pewien czy też like pod filmami

daje cały czas max 10 na addmefast Wink


RE: Youtube Lajki - nokira - 22-10-2015 20:17

Niestety sams ię od długiego czasu z tym męczę. Więcej niż jakoś 10 lików na dzień nie da rady;/