Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Miedziany - Dziennik Pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Miedziany - Dziennik Pracy (/Temat-Miedziany-Dziennik-Pracy-122855)

Strony: 1 2


Miedziany - Dziennik Pracy - Miedziany - 21-10-2015 19:44

Witam
Zaczynam prowadzić te dziennik, ponieważ będzie on dobrą motywacją dla mnie na zarabianie hajsów ;d

Zarabiać chcę na skracaniu linków (shorte)
Myślę że zarobki z dnia na dzień będą większe, ponieważ mam duże ambicje ;3

Na koniec każdego miesiąca będę wstawiał screen'a ze statystykami za cały miesiąc.

Moim pierwszym celem będzie zarobienie do końca miesiąca 1$ na shorte 2

Także zacznijmy:

Dzień 1
Dzisiaj dodałem 3 posty na FanPage na fb (1,6k like), każdy post zawierał po 4 linki do shorte.

Dzisiaj zarobiłem: $0.0438


Cel: 0,04/1$ (Pozostało 10dni)



RE: Miedziany - Dziennik Pracy - Nupek369 - 22-10-2015 13:50

Widzę, że również tutaj dziennik założyłeś. Powodzenia życzę, obserwuje zarówno tutaj jak i na naszym forum. Wink


RE: Miedziany - Dziennik Pracy - mikuss - 22-10-2015 13:52

powodzenia życzę a cel malutki.
Jeśli masz dużą motywację i przykładać się będziesz do pracy to myślę, że poprzeczkę celu trzeba będzie podnieść na minimum 1$ ale dziennie Tongue


RE: Miedziany - Dziennik Pracy - Sahya - 22-10-2015 13:53

Też będę obserwował Smile
Powodzenia Big Grin


RE: Miedziany - Dziennik Pracy - Miedziany - 22-10-2015 20:09

Dzień 2
Dzisiaj FB nie opublikował moich 2 zaplanowanych postów 4
Byłem na praktykach więc tego nie zauważyłem impreza

Poza tym jednym postem na FP, wypróbowałem nowy sposób, którego na razie nie zdradzę, ponieważ jest MEGA.Huh

Ogólnie mam mało czasu na 'powiększenie' zarobków, bo wracam z praktyk o ok 18 + zacząłem chodzić na kurs prawa jazdy, do tego dochodzą obowiązki w domu itp Tongue

Prawie cały wolny czas przeznaczam na skracanie, ale myślę że to się opłaci Cool

Dzisiaj zarobiłem: $0,1365




Cel: 0,18/1$ (Pozostało 9dni)


RE: Miedziany - Dziennik Pracy - Zarobiony_Koles - 22-10-2015 20:40

Można wiedzieć czym się zajmujesz? Chodzi mi o zawód do jakieo się przyuczasz, życzę ci dobrych zarobków a szczególnie wytrwałości.


RE: Miedziany - Dziennik Pracy - Miedziany - 22-10-2015 21:16

(22-10-2015 20:40)Zarobiony_Koles napisał(a):  Można wiedzieć czym się zajmujesz? Chodzi mi o zawód do jakieo się przyuczasz, życzę ci dobrych zarobków a szczególnie wytrwałości.

Murarz-Tynkarz ;d 3 dni w tyg. praktyki 2 dni szkoły xd + Dzięki !


RE: Miedziany - Dziennik Pracy - Miedziany - 23-10-2015 21:25

Dzień 3
Dzisiaj brak czasu, wróciłem do domu 20 minut temu (Praktyki+Praca w domu) Także nic nie zrobiłem prócz dodania 3 postów na FP'u z automatu impreza

Jutro mam nadzieje że szybko skończę to co muszę i pod wieczór wrócę do domu i więcej porobię w internetach Idea

Dzisiaj zarobiłem: $0,03


Cel: 0,21/1$ (Pozostało 8 dni)



RE: Miedziany - Dziennik Pracy - lary1211 - 23-10-2015 21:35

Miedziany... Nie grales swego czasu w CoD 2 multiplayer na polskich serwerach??


RE: Miedziany - Dziennik Pracy - Miedziany - 23-10-2015 21:44

(23-10-2015 21:35)lary1211 napisał(a):  Miedziany... Nie grales swego czasu w CoD 2 multiplayer na polskich serwerach??

Nie, nie ;d Mój laptop by nie uciągnął GTA VC nawet bez lagów pokerface