Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zrób ofertę bez karty kredytowej i bez płacenia. HIT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zrób ofertę bez karty kredytowej i bez płacenia. HIT! (/Temat-Zrob-oferte-bez-karty-kredytowej-i-bez-placenia-HIT-12285)

Strony: 1 2 3


RE: Zrób ofertę bez karty kredytowej i bez płacenia. HIT! - falcon - 29-08-2010 18:34

Oj ludzie.. to nie działa.. wstępnie akceptują.. a jak weryfikują to jest klapa...


RE: Zrób ofertę bez karty kredytowej i bez płacenia. HIT! - Bolt - 29-08-2010 18:35

tak, jak ktoś robi konkurencje to się tak mówi, po co by mieli akceptować i mieć 2 x więcej roboty?


RE: Zrób ofertę bez karty kredytowej i bez płacenia. HIT! - falcon - 29-08-2010 18:39

O Boże, ale z ciebie ciota.. pomyśl logicznie.. ja już się przekonałem, a wstępnie to system akceptuje...


RE: Zrób ofertę bez karty kredytowej i bez płacenia. HIT! - Bolt - 29-08-2010 18:40

Nie ma to jak miły zwrot... Jakbym był złośliwy to i bym warna dał ale jakoś mi się specjalnie nie chce... Może nie każdy jest urodzony "tak inteligentny" jak ty


RE: Zrób ofertę bez karty kredytowej i bez płacenia. HIT! - falcon - 29-08-2010 18:46

Przekonasz się sam podczas wypłacania..


RE: Zrób ofertę bez karty kredytowej i bez płacenia. HIT! - KoGi - 30-08-2010 11:39

Zarejestrowałem się z twojego Reflinka i oczekuję teraz od nich meila Smile jak zaakceptują to dam znać Smile Smile


RE: Zrób ofertę bez karty kredytowej i bez płacenia. HIT! - radekb29 - 30-08-2010 12:45

a czy trzeba z tego rezygnować ?


RE: Zrób ofertę bez karty kredytowej i bez płacenia. HIT! - KoGi - 30-08-2010 13:24

Tak po 15 dniach najlepiej zrezygnować aby nie pobrali ci 5zl czy 5$ z karty kredytowej. Rezygnacja nic nie kosztuje Smile


RE: Zrób ofertę bez karty kredytowej i bez płacenia. HIT! - rajmek126p - 30-08-2010 13:26

KoGI OMG nie podawaj nr karty kredytowej to jak mu mają pobrać 5$?


RE: Zrób ofertę bez karty kredytowej i bez płacenia. HIT! - KoGi - 04-09-2010 21:43

Właśnie dostałem meila od freebiejeebies Try Intuit Websites free no credit card required zrobiłem to co było napisane w poradniku teraz oczekuję na zaakceptowanie oferty. No i oczywiście jakaś kasa za to że regłem się twojego reflinka Big Grin Big Grin Big Grin pozdrawiam