Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zrób ofertę bez karty kredytowej i bez płacenia. HIT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zrób ofertę bez karty kredytowej i bez płacenia. HIT! (/Temat-Zrob-oferte-bez-karty-kredytowej-i-bez-placenia-HIT-12285)

Strony: 1 2 3


Zrób ofertę bez karty kredytowej i bez płacenia. HIT! - Razer - 22-08-2010 20:49

Zapewne, gdy znaleźliście się w tym dziale, wiecie czym jest FreeBieJeebies.

Oferuję Wam poradnik, dzięki któremu możecie wypełnić jedną z ofert bez płacenia, 100% legalnie i bez karty kredytowej.

Czego wymagam? Rejestracji z mojego reflinka. To chyba tyle.

http://gifts.freebiejeebies.co.uk/284304


RE: Zób ofertę bez karty kredytowej i bez płacenia. HIT! - SilverNight - 22-08-2010 21:04

Niestety mam już konto lecz z niego nie korzystam...bo nie chcę płacić ani karty kredytowej nie mam ...
Opłacalny jest ten FreeBieJeebies dostał ktoś z polski już od nich coś ?? Mógłbym się zarejestrować z twojego linku lecz nie wiem czy można 2 konto założyć ? PZdro!


RE: Zób ofertę bez karty kredytowej i bez płacenia. HIT! - Bolt - 22-08-2010 21:06

Opłacalny, bo od każdej 1 osoby zwerbowanej mamy 17 funtów a za 10 zwerbowanych xbox Smile


RE: Zób ofertę bez karty kredytowej i bez płacenia. HIT! - SilverNight - 22-08-2010 21:26

(22-08-2010 21:06)Bolt napisał(a):  Opłacalny, bo od każdej 1 osoby zwerbowanej mamy 17 funtów a za 10 zwerbowanych xbox Smile

za 10 osób xbox coś mi się nie che w to wierzyć... dziwne to trochę dla mnie,że ktoś daje takie sprzęty za zwerbowanie ludzi ... Skąd oni mają tyle kasy żeby na wszystkich wydać ?? A w ogóle ktoś dostał coś już z Polski ?? Są jakieś dowody że to nie scam ?? Pzdro!


RE: Zób ofertę bez karty kredytowej i bez płacenia. HIT! - Bolt - 22-08-2010 21:29

Tak w ogóle za każdą ofertę mają 20 funtów i 3 funty zostają u nich z każdej oferty. To nie scam, a nagrodę możemy wziąć rzeczową lub kase na pp chyba
Myślę Razer, że się nie powinieneś obrazić, jeśli dam swojego refa, tylko do mobile.freebiejeebies.co.uk (z komórkami). Z racji, że na każdym freebiejeebies można mieć konto, to także wam oferuję poradnik jak wypełnić ofertę bez karty i pieniędzy.

Ref:
http://mobiles.freebiejeebies.co.uk/40430

Żebyś się Razer nie obraził to mogę ci się z refa regnąć. Co do mobile.freebiejeebies możecie zgarnąć takie fony jak: Nokia N95, N80, N96, N900, iPhone, blackberry 8700 bold, Samsung Omnia i kilka innych. Smile Za rejestracje dodatkowo moge dorzucić 50 gr na pp Wink

Kontakt GG: 7139846


RE: Zób ofertę bez karty kredytowej i bez płacenia. HIT! - Razer - 23-08-2010 07:21

Zamknij swoje aktualne konto - załóż z mojego refa i napisz na PW to podeślę Ci co i jak Wink


RE: Zób ofertę bez karty kredytowej i bez płacenia. HIT! - SilverNight - 24-08-2010 13:36

(23-08-2010 07:21)Razer napisał(a):  Zamknij swoje aktualne konto - załóż z mojego refa i napisz na PW to podeślę Ci co i jak Wink

Niestety Razer jednak nie zakładam konta nie chcę się w to bawić za dużo już stron mam na głowie a na nie nie mam czasu nawet...

A od jutra zaczynam prace odp poniedziałku do niedzieli wiec nawet na forum nie bede miałczasu zeby siasc ;/

Pzdro!


RE: Zrób ofertę bez karty kredytowej i bez płacenia. HIT! - radekb29 - 24-08-2010 14:02

niestety freebiejeebies zabezpieczyło się przed tym dziś od tej pory sposób nie działa
Dziękuje dobranoc


RE: Zrób ofertę bez karty kredytowej i bez płacenia. HIT! - Razer - 29-08-2010 17:50

Chcę poinformować, że mojemu refferal'owi właśnie zaakceptowali ofertę, więc Smile


RE: Zrób ofertę bez karty kredytowej i bez płacenia. HIT! - Bolt - 29-08-2010 17:51

ja robiłem tym samym sposobem, co prawda nie od razera i także oferta zaakceptowana Smile