Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik - Forex - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik - Forex (/Temat-Dziennik-Forex-122827)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dziennik - Forex - outdoor - 11-11-2015 17:41

dodaj że mamrcik gra na demo nie na real.


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 11-11-2015 17:59

(11-11-2015 17:41)outdoor napisał(a):  dodaj że mamrcik gra na demo nie na real.

przeciez to zadnej roznicy nie ma w dzialaniu systemu...
to jak by ustawiac bukmacherke na kartce, ale nie puszczac kuponow i by ktos napisal, ze piszesz tylko sobie a nie obstawiasz Smile
------------------------------------------------------------
Przy okazji kolejna pozycja weszła więc wrzucę tu
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Także ogólnie jestem 777,55 na plus Tongue

jestem ciekawy kiedy skończy się tam dobra passa Jerk .


RE: Dziennik - Forex - outdoor - 12-11-2015 09:34

myslisz sie.
bo jak napiszesz na kartce to nie ma elementu ryzyka i nie graja emocje

no i nie ma strat ani zysków , zrozumiesz jak zagrasz na real


RE: Dziennik - Forex - Domel32 - 12-11-2015 11:32

@outdoor, różnica jest między kontem real a demo, z tym że jak widać strategia autora poradnika jak na razie jest skuteczna Smile.
Emocje związane z handlem na realu w takim przypadku, będą miały tutaj niewielki wpływ przy zawieraniu transakcji.

Jeśli wiedziałbyś, że dana drużyna wygra lub strzeli gola i sprawdza się to w prawie wszystkich spotkaniach,
to ryzyko i emocje są ograniczone do minimum (takie porównanie do bukmacherki Smile)

Pozostaje tylko pytanie jak długo system będzie działał ? Smile


RE: Dziennik - Forex - outdoor - 12-11-2015 11:56

"Emocje związane z handlem na realu w takim przypadku, będą miały tutaj niewielki wpływ przy zawieraniu transakcji."

bekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabeka

stary pewnie nawet nie grasz na forex

"Jeśli wiedziałbyś, że dana drużyna wygra lub strzeli gola i sprawdza się to w prawie wszystkich spotkaniach,
to ryzyko i emocje są ograniczone do minimum (takie porównanie do bukmacherki Smile)"

skoro wiesz że dana druzyna wygrywa w prawie kazdy spotkaniach to czemu na nią nie stawiasz pieniedzy?
wyboraz sobie ze postawisz i ta druzyna przegra czy nadal bedziesz taki pewny swoich wyliczeń?


zreszta nie ma co tutaj dyskutowac nawet o tym , zagra marmocik na real to sam sie przekona Wink


RE: Dziennik - Forex - Domel32 - 12-11-2015 12:53

@up, gdybym wiedział, że dana drużyna wygra lub strzeli gola i prawie za każdym razem to się sprawdza, to uwierz mi, że nie miałbym problemów
z postawieniem kasy na nią, a tym bardziej z emocjami Smile

Liczyłoby się tylko to, że wychodze na plus, a nie zwracałbym uwagi na jedną czy dwie porażki Smile

Obserwuje ten temat, bo mnie zaciekawił. Nie kupiłem poradnika kolegi, (być może kupie) nie wiem na czym ta strategia polega ale widzę,
że działa i to mnie tylko interesuje.

Nie sprawdzałeś a z góry zakładasz, że nie działa na real. Masz racje, nie ma co dyskutować Smile.

PS. Czasami grywam na Forex Smile


RE: Dziennik - Forex - outdoor - 12-11-2015 13:01

Ja nie mówię, że nie działa na real.
Mówię że gra na real różni się od gry na demo ponieważ dochodzą takie emocje jak nadzieja oraz strach.
Zagrasz , wspomnisz moje słowa, gwarantuję.


RE: Dziennik - Forex - Domel32 - 12-11-2015 15:30

Nadzieja oraz strach, to pojawiają się jeśli ktoś nie ma strategii na grę oraz odpowiedniego przygotowania a liczy na to, że szybko i łatwo zarobi miliony.

A tak na marginesie wkrótce jest webinar w XM poświęcony Psychologii Tradingu 16.11.2015 godz. 20.00
zajrzyj to będziesz wiedział o czym mówię Smile.


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 12-11-2015 17:16

Outdoor kolego, tu chodzi o to, że system działa, a jak widać autor korzysta z metody od 2010 roku.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
No i wykrakałem 4 . Chciałem zamknąć pozycję wczoraj ,a byłby lekki plus Sad , lecz o 22:58 trwa przerwa techniczna Xpokerface .Trwa ona około 10 minut. Nie wiedziałem o tym Angry .
Pozycja w plecy -1161,58 Huh Huh Huh
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Także jestem ogólnie -417,55 zł .
--------------------------------------------------------
Teraz widzicie jak ważne jest testowanie poradnika na demo, bo człowiek wszystkiego nie wie i popełnia błędy.
Myślałem, że jakieś święto czy cuś. Sex i poszedłem spać facepalm .

25 grudnia,nowy rok i weekendy w te dni rynek forex jest zamknięty.


RE: Dziennik - Forex - mireck - 12-11-2015 19:41

Przerwa tylko 10 min i już tyle w plecy??