Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik - Forex - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik - Forex (/Temat-Dziennik-Forex-122827)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dziennik - Forex - BaaTooN - 24-12-2015 23:43

(24-12-2015 14:40)DetektywMonk napisał(a):  Wrzuc chodziaz jeden jak z pomoca poradnika grasz na real
Po co ma zaczynać grę na real jak nawet na demo traci hajs?


RE: Dziennik - Forex - snake1415 - 25-12-2015 14:21

To musi się zakończyć źle jeżeli stosunek ryzyka do zysku jest 3:1, musiałby wygrywać 75% transakcji żeby wyjść na zero, a nie sądzę że ten poradnik dał Ci taka wiedze na 5 stronach Smile

Osobiście mam wrażenie że zostaliście wyruchani, wcisnął wam typ zapewne jakiś 1 wskaźnik czy jak namalować fibonnaciego. Ciekawe czy chociaż w tej strategi jest żeby wziąć pod uwagę różne formacje itp.

Alarm powinien się zaświecić po tym że w temacie dotyczącym sprzedaży poradnika są dane sprzed 5 lat a żeby było jeszcze ciekawiej to napisane w pliku pdf, rzecz jasna napisanym przez sprzedającego. W temacie również znajdują się "wyniki" tj osiągane regularnie parę tysięcy miesięcznie zysku.

Musicie być jakimiś niewiarygodnymi szczęściarzami żeby dostać sposób zarabiania paru tys miesięcznie za 100PLN!
Pozwolę sobie zacytować słowa autora tego dziennika z innego tematu, są jak najbardziej na ten temat, oczywiście rozumiem że wizja dużego zarobku zaślepia Ci racjonalność myślenia

(20-12-2015 14:19)mamrocik napisał(a):  ale myślę że to fejk Tongue
Skoro system działa i robi takie wyniki to kto by się bawił za marne dolce sprzedając ten system impreza


Prosiłem się 3krotnie o weryfikacje twórcy poradnika odnośnie jego wyników - nie doczekałem się nic, ciekawe dlaczego ? Smile

Dopóki nie dostanę potwierdzenia to nie zmienię zdania na temat twórcy poradnika który według mnie jest bardzo podejrzany.


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 25-12-2015 18:11

Troszkę nie masz racji.
Autor poradnika nie zarabiał ciągle kilku tysięcy miesięcznie.
Kosiłby kasiorkę Cool i nie przejmował się komentarzami
Ponieważ są to jego spostrzeżenia. Wyciągną wnioski i przelał na papier impreza .
Zdarzały się muuuuuu Smile lepsze i gorsze miesiące. Pisałem wcześniej, że system nie jest idealny.

cytat był wyjęty z http://zarabiam.com/Temat-Super-system-forex-124952
Tam jest naszpikowane reklamą widać to na pierwszy rzut oka Smile

Ja niestety otwierałem zbyt mało pozycji i akurat trafiły się pechowe Xpokerface .

@[snake1415] Słuchaj autor poradnika, może aktualnie nie gra i nie chce się chwalić wynikami, albo boi się US beka . Masz swoje zdanie szanuje to. Ja też chętnie bym popatrzył na wyniki z dłuższej mety.


RE: Dziennik - Forex - snake1415 - 25-12-2015 19:32

(27-09-2015 19:27)klook napisał(a):  Aktualnie zarabiam dzięki tej metodzie kilka tysięcy miesięcznie, czas na Ciebie!

Odnośnie czy aktualnie gra to rozwieje Twoje wątpliwości

To że będą stratne pozycje, lepsze i gorsze miesiące - to jest w praktyce zdarzenie pewne, więc na ten temat nie ma co dyskutować.

Według mnie powinieneś uczyć się inwestowania na forexie z innych źródeł niż autor poradnika - oczywiście jeżeli tego jeszcze nie robisz. Świętego graala na tacy raczej nie dostaniesz, ale to jest Twój czas i pieniądze wiec zrobisz co uważasz.


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 29-12-2015 19:13

No to jedziem z tym śledziem !
Kilka pozycji było otwarte a o to wyniki Xpokerface :
[Obrazek: fffffff.jpg]
Jeszcze nie utonąłem impreza
-1089,62 Sad , ale jeszcze 2 dni może odrobimy straty Rolleyes


RE: Dziennik - Forex - smoku1996 - 29-12-2015 19:22

Radzę ci teraz nie grac dopiero po nowym roku


RE: Dziennik - Forex - majkelpl - 29-12-2015 21:16

Jakoś po 4-tym Stycznia powinno już być spokojnie


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 31-12-2015 12:09

Dzięki za rady chłopaczki Smile
----------------------------------------------------------------
Podsumujmy więc okres próbny 30'u dni mojej ciężkiej pracy beka :
[Obrazek: dddd.jpg]

40 zagrań
24 na plus
16 na minus
Stan konta -1572,03zł Xpokerface
----------------------------------------------------------------
Spytacie czy zacznę grać o real kasę ?
Odpowiedz jest prosta :
Nie, ponieważ trzeba mieć dostępną platformę częściej niż ja.
Nie wiem jak tam u ludzi którzy kupili poradnik,ale jeśli grali częściej myślę, że są na plus.
Przetestuje poradnik jeszcze na opcjach binarnych, dam znać co i jak niebawem impreza .


RE: Dziennik - Forex - smoku1996 - 31-12-2015 12:28

Twoja skuteczność to 60% także na opcjach binarnych byś był nieznacznie na plus Cool


RE: Dziennik - Forex - snake1415 - 02-01-2016 23:06

Tak samo można powiedzieć że byłby na plusie 3200PLN gdyby RR 1:1, szkoda tylko że to nie jest takie proste Big Grin