Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - weryfikacja ponowna ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Facebook - weryfikacja ponowna ? (/Temat-Facebook-weryfikacja-ponowna-122773)



Facebook - weryfikacja ponowna ? - Krymi - 19-10-2015 19:14

Mam pytanie, jak na początku weryfikujemy numerem np. 610610610 to następnym razem jak dostaniemy blokadę musimy ten sam numer posiadać czy można nowy ?


RE: Facebook - weryfikacja ponowna ? - rekki - 19-10-2015 19:18

Sprecyzuj swoje pytanie, bo średnio rozumiem Tongue


Jeśli zweryfikujesz konto numerem xxx, to gdy wyskoczy weryfikacja to kod przyjdzie na numer xxx.
Jeśli chcesz zweryfikować inne konto, to możesz użyć numeru yyy.
Jeśli zweryfikujesz drugie konto numerem xxx, to pierwsze konto traci weryfikację.

Jak nie trafiłem to napisz o co konkretnie chodzi Tongue


RE: Facebook - weryfikacja ponowna ? - Keyy_MM - 19-10-2015 19:26

(19-10-2015 19:14)Krymi napisał(a):  Mam pytanie, jak na początku weryfikujemy numerem np. 610610610 to następnym razem jak dostaniemy blokadę musimy ten sam numer posiadać czy można nowy ?

Jeśli wyskoczy ponowna weryfikacja telefoniczna to musisz podać ten sam numer który podawałeś podczas weryfikacji pierwszej Wink


Facebook - weryfikacja ponowna ? - piotrekprorok - 07-11-2015 21:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.