Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Szukam] Gdzie ubezpieczyć telefon Galaxy S6? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: [Szukam] Gdzie ubezpieczyć telefon Galaxy S6? (/Temat-Szukam-Gdzie-ubezpieczyc-telefon-Galaxy-S6-122767)



[Szukam] Gdzie ubezpieczyć telefon Galaxy S6? - kariolmax - 19-10-2015 17:40

Witajcie,
jak wyżej poszukuję za mojego kolegę możliwości ubezpieczenia tego telefonu (kupiony na allegro, bez operatora). Głównie chodzi o przypadkowe uszkodzenie np. ekranu oraz ew. kradzież w szkole.

Spotkaliście się z czymś takim?


Z góry dzięki za pomoc.


RE: [Szukam] Gdzie ubezpieczyć telefon Galaxy S6? - asiorek - 19-10-2015 17:45

znalazłem cos takiego -> http://www.mfind.pl/akademia/abc-zakupu/ubezpieczenie-telefonu-mozna-wykupic-czym-chroni/


RE: [Szukam] Gdzie ubezpieczyć telefon Galaxy S6? - kariolmax - 19-10-2015 19:04

@[asiorek] Słyszałeś coś o nich? Bo w internecie mało piszą, cena jest okej - wersja z ubezpieczeniem od kradzieży.


RE: [Szukam] Gdzie ubezpieczyć telefon Galaxy S6? - asiorek - 19-10-2015 19:07

niestety nie korzystałem i nie słyszałem Smile


RE: [Szukam] Gdzie ubezpieczyć telefon Galaxy S6? - kariolmax - 24-10-2015 09:14

Ubezpieczyłem w uCare, do zamknięcia Wink


RE: [Szukam] Gdzie ubezpieczyć telefon Galaxy S6? - asiorek - 24-10-2015 09:33

Tu czy kolega ? Jerk2

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: [Szukam] Gdzie ubezpieczyć telefon Galaxy S6? - trybulski - 24-10-2015 16:05

dobry temat Smile od dzisiaj będę robił za siebie i za kolegę - możemy dostaniemy premię, bo...

mam jedną pie******ą schizofrenie

takich trzech jak nas dwóch, to nie ma ani jednego Smile


RE: [Szukam] Gdzie ubezpieczyć telefon Galaxy S6? - Slight - 24-10-2015 18:24

Jeśli można wiedzieć.. za ile ubezpieczyłeś tego Samsunga? Jestem ciekaw w jakich kwotach takie coś oscyluje, może sam bym w przyszłości skorzystał. Smile


RE: [Szukam] Gdzie ubezpieczyć telefon Galaxy S6? - trybulski - 25-10-2015 06:39

Zna ktoś może firmę bądź stronę, gdzie można ubezpieczyć telefon od zgubienia?