Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dział z ofertami z ailexpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Dział z ofertami z ailexpress (/Temat-Dzial-z-ofertami-z-ailexpress-122743)



Dział z ofertami z ailexpress - chomik3 - 19-10-2015 10:55

Ostatnio zamawianie u chińczyków jest w Polsce na topie, wiec może jakiś dział z wypasionymi ofertami z serwisów typu aliexpress?

Wiem, że jest inny dział w którym ludzie dają czasami linki, ale myślę, że gdyby był specjalny dział tylko na takie ciekawe oferty to cieszyłby się w miare dużą popularnoscią - sam chętnie bym tam zaglądał Wink


RE: Dział z ofertami z ailexpress - DDK - 19-10-2015 10:57

To forum o zarabianiu w necie, a nie bazar.


RE: Dział z ofertami z ailexpress - asiorek - 19-10-2015 11:01

Skoro nie bazar to po co dzialy typu darmowe probki? ;v do tego dzialu mozna zrobic poddzial typu ciekawe oferty chinczykow i zrobic np tematy wypasione oferty ali i tam zamieszczac linki..


Btw chomik odpisz na gg xd

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


RE: Dział z ofertami z ailexpress - aero2 - 19-10-2015 11:04

Nie trzeba tworzyć działu na forum aby znaleźć wypasione oferty.
Od siebie polecam stronę http://chinaprices.us/ jak ktoś czegoś szuka z Chin.


RE: Dział z ofertami z ailexpress - MaLiN - 19-10-2015 11:09

Masz od tego dział "promocje"


RE: Dział z ofertami z ailexpress - chomik3 - 19-10-2015 12:05

Promocje - ale tam i o karmie whiskasa można poczytać i o darmowy Internecie, a chodzi mi o dział z typowymi ofertami z ali i pokrewnych.
Wiele osób handluje tutaj przez allegro kupując u chinoli więc taki dział myslę, że by się przydał - sam bym z niego korzystał Wink


RE: Dział z ofertami z ailexpress - MaLiN - 19-10-2015 12:14

Bez sensu, gdyby idąc twoim tokiem myślenia, można by było tworzyć osobne działy o allegro, wishu czy też innych tego typu serwisach.


RE: Dział z ofertami z ailexpress - Krymi - 19-10-2015 15:31

na facebooku masz pełno grup z aliexpress


RE: Dział z ofertami z ailexpress - full2000 - 20-10-2015 20:27

Mnie osobiście się ten pomysł nie podoba. To ma być forum jak zarobić a nie jak wydać na bzdety u chinoli ...


RE: Dział z ofertami z ailexpress - surfer0700 - 20-10-2015 20:44

Można założyć temat, ale nie dział... Bez jaj. Xpokerface