Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SZUKAM] Aktualny antywirus, pomóżcie :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: [SZUKAM] Aktualny antywirus, pomóżcie :D (/Temat-SZUKAM-Aktualny-antywirus-pomozcie-D-122737)



[SZUKAM] Aktualny antywirus, pomóżcie :D - DonWestbam - 18-10-2015 22:56

Witam, w ostatnich dniach poszukiwałem pewnego programu na szybko po googlach i ściągałem różne wersje tego badziewia po jakiś dobrych programach itp a wiadomo że zaraz ładują się reklamy i dodatkowo instalowane różne programy ale mówię dobra zasyfie kompa i na drugi dzień jak będzie czas to ogarne, a tu się okazuje że wiruski ewoluowały i za hu nie mogę sobie z tym poradzić i co strony nie otworzę to bombardują mnie reklamy Big Grin

No i prośbę mam taką, w sumie pytanie. Jakie jest aktualnie najlepszy antywirus ? I może posiada ktoś jakiś dobry link do downloadu Smile ?

Z góry dzięki i jedyne co mogę to odwdzięczyć się reputem Wink

Pozdrawiam Patryk


RE: [SZUKAM] Aktualny antywirus, pomóżcie :D - Zaperr44 - 19-10-2015 10:09

Zależy co masz na myśli
Chcesz usunąc wirusy i inne syfy czy ogólnie używać antywirusa?


RE: [SZUKAM] Aktualny antywirus, pomóżcie :D - DonWestbam - 19-10-2015 16:38

Wyczyścić kompa, potem usunąc antywira Wink


RE: [SZUKAM] Aktualny antywirus, pomóżcie :D - Zaperr44 - 19-10-2015 18:12

To polecam AdwCleaner