Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Radka - Czas odmienić swoje życie ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Radka - Czas odmienić swoje życie ! (/Temat-Dziennik-Radka-Czas-odmienic-swoje-zycie-122724)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik Radka - Czas odmienić swoje życie ! - spaltooln - 25-11-2015 22:06

Obstawiasz wlasne typy? Smile


RE: Dziennik Radka - Czas odmienić swoje życie ! - Dragonoss - 27-11-2015 21:18

(25-11-2015 21:41)notentego napisał(a):  Radzę Ci nie inwestować w AdBrook, w internetach już nie raz ktoś pisał że przestali wypłacać. Taka tam mała rada.
Ja już dawno temu zainwestowałem.. i mi wypłacają do teraz Big Grin
W buku weszły 2 kupony .. kurs 10 a stawka 2 ..Smile


RE: Dziennik Radka - Czas odmienić swoje życie ! - Dragonoss - 30-12-2015 12:00

Dobra trochę mnie nie było ale teraz wróciłem i czas dać sobie jakieś postanowienia noworoczne Big Grin
Przede wszystkim chcę zacząć pasywnie zarabiać i wejść w TM ... Po za tym ustawiam cel całoroczny.. 20 tyś złotych.. Pieniążki będę próbował pozyskać różnymi sposobami zarobku.. Dzisiaj wieczorem post z zarobkami dzisiaj


RE: Dziennik Radka - Czas odmienić swoje życie ! - Dragonoss - 01-01-2016 00:32

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU WSZYSTKIM !!! JAK NAJWIĘKSZYCH ZAROBKÓW !



RE: Dziennik Radka - Czas odmienić swoje życie ! - xKrypi - 01-01-2016 01:04

Nawzajem ! Smile


RE: Dziennik Radka - Czas odmienić swoje życie ! - Dragonoss - 03-01-2016 13:27

Dobra dzisiaj zaczynam ostro bo jutro już szkoła i lipa :/ Pierwszy meczyk wszedł.. po za tym pobawię się w spam skróconymi linkami... zarobię na inwestycję w MPA
[Obrazek: zarabiam.jpg]


RE: Dziennik Radka - Czas odmienić swoje życie ! - Dragonoss - 05-01-2016 18:44

Dobra dzisiaj mega udany dzień... Może jeszcze coś wejdzie.. może jeszcze coś stracę zobaczymy Big Grin Póki co w bet365 idzie mi w miarę dobrze, teraz jeszcze ogarniam TM i werbuję poleconych Smile
[Obrazek: pompaxddd.jpg]


RE: Dziennik Radka - Czas odmienić swoje życie ! - Dragonoss - 09-03-2016 21:11

Dobra powracam z powerem! Big Grin Niestety plany co do werbowania w TM poległy w gruzach, odpuściłem sobie z względu na dużą ilość nauki.. Teraz skracam w shorte i od jutra zaczynam znów z meczykami.. w shorte dzisiaj założyłem 10 fejk kont,konto matkę mam od 4 dni... Na jednym z fejk kont postanowiłem puścić spam w 5 grupach i po 30 min oto efekt ..
[Obrazek: zarabiam_co_m.jpg]
jutro założę z 4 FP, zacznę je promować i mój cel w shorte to 5$ dziennie do końca maja..W bet365 póki co będę obstawiać ostrożnie i też wyznaczymy cel.. TRZYMAJCIE KCIUKIimprezaimpreza


RE: Dziennik Radka - Czas odmienić swoje życie ! - lucass9600 - 09-03-2016 21:22

jak tam szło u buka przez ten czas ? Jerk


RE: Dziennik Radka - Czas odmienić swoje życie ! - Dragonoss - 10-03-2016 15:44

(09-03-2016 21:22)lucass9600 napisał(a):  jak tam szło u buka przez ten czas ? Jerk

Cały czas jestem na + tylko robię sobie przerwy bo czasami za bardzo się wkręcam Big Grin