Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Radka - Czas odmienić swoje życie ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Radka - Czas odmienić swoje życie ! (/Temat-Dziennik-Radka-Czas-odmienic-swoje-zycie-122724)

Strony: 1 2 3


Dziennik Radka - Czas odmienić swoje życie ! - Dragonoss - 18-10-2015 19:14

Witajcie,mam na imię Radek,18 lat..Swój pierwszy kontakt z zarabianiem miałem 2 miesiące temu,dlatego że pochodzę z biednej rodziny to ostro pracowałem.. I aktualnie mam 1200 zł na koncie zarobione z YouTube.Niestety wszystko mi zblokowali i teraz postanowiłem że zarobione pieniążki zainwestuję w AdBrook Smile Chcę miesiąc reinwestować.. Odzyskać wkład i jeśli będzie dalej działać to korzystać z niego jak najdłużej Smile Moim marzeniem jest zrobić prawo jazdy,kupić jakiś samochód oraz chciałbym się spróbować na YT (w nagrywaniu gier).. Ale do tego jest potrzebny sprzęt a gier nie ponagrywam na laptopie 2GB ramu.. Jutro wsadzam pieniążki do AB i ustalam cel ! Smile


RE: Dziennik Radka - Czas odmienić swoje życie ! - Miluus - 18-10-2015 19:26

Powodzenia i obserwuję Big Grin Ile masz zamiar zainwestować na początek?


RE: Dziennik Radka - Czas odmienić swoje życie ! - Dragonoss - 19-10-2015 18:03

Chcę zainwestować około 1000 zł.. Teraz wysłałem kaskę na Neteller i czekam aż pojawi się w portfelu


RE: Dziennik Radka - Czas odmienić swoje życie ! - Dragonoss - 24-10-2015 18:15

ADBROOK

Zainwestowałem 260$... Aktualnie mam 28 paczek (280$) i jutro dojdzie kolejna.. Czekam do wtorku i jeśli problemy nie przejdą to wypłacam wszystko co się da..
RevAdBurst
Zaiwestuję 100 zł i jeśli nie przejdą problemy z AB to wszystko leci tutaj
BET365
Wpłaciłem dzisiaj 40 zł i aktualnie już mam 100.. Mój cel dzienny to 50-60 zł



RE: Dziennik Radka - Czas odmienić swoje życie ! - full2000 - 24-10-2015 19:07

Powodzenia ! Smile

Z ab to bym teraz uważał. Lepsze jest rab albo hq Wink


RE: Dziennik Radka - Czas odmienić swoje życie ! - Miedziany - 24-10-2015 21:48

O AdBrook teraz jest tu głośno.. lepiej w co innego zainwestuj ;d Powodzenia !


RE: Dziennik Radka - Czas odmienić swoje życie ! - Dragonoss - 25-10-2015 18:22

AdBrook

Doszła dzisiaj kolejna paczka,naliczenia w dniu dzisiejszym wynoszą 2,5 % więc nie jest zle Smile Czekam do wtorku i decyduje co dalej
BET365

Dzisiaj dobiłem do 160 zł.. Jutro określę jakiś fajny cel Smile



RE: Dziennik Radka - Czas odmienić swoje życie ! - Dragonoss - 26-10-2015 20:53

AdBrook

Naliczenia 2,6%.. Dzisiaj polecony trochę konto załadował i mam już 32 paczki Smile CORAZ LEPIEJ Smile
BET365

No i dzisiaj w stanie konta wybiło 224 zł !
Czas na jakiś fajny cel Smile
Cel do 22 listopada : 224 zł / 1700 zł



RE: Dziennik Radka - Czas odmienić swoje życie ! - Dragonoss - 25-11-2015 21:13

Witam długo mnie tu nie było ale to nie znaczy że nie działałem .. Wink Zacząłem działać w programie systemy partnerskie ..wymyśliłem własny sposób promocji i w 10 dni 1500 zł z kont bankowych .. Huh W adbrook mam zainwestowane 400$ a wypłaciłem póki co 100.. jeszcze 100 i wkład zwrócony Big Grin Póki co będę zarabiać w systemach partnerskich i luty/marzec trochę zainwestuję w TM .. Pozdro !


RE: Dziennik Radka - Czas odmienić swoje życie ! - notentego - 25-11-2015 21:41

Radzę Ci nie inwestować w AdBrook, w internetach już nie raz ktoś pisał że przestali wypłacać. Taka tam mała rada.