Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powiązanie konta paypal z rachunkiem bankowym - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Powiązanie konta paypal z rachunkiem bankowym (/Temat-Powiazanie-konta-paypal-z-rachunkiem-bankowym-122716)

Strony: 1 2


Powiązanie konta paypal z rachunkiem bankowym - matevos - 18-10-2015 16:11

Witam od prawie miesiąca próbuje powiązać swoje konto paypal z rachunkiem bankowym (Bank Millenium), jednak bezskutecznie. Podaj wszystkie dane takie jakie widnieją na wyciągu rachunku bankowego, jednak dwie kwoty weryfikujące nie docierają na moje konto bankowe czekałem już ponad tydzień, usunąłem rachunek bankowy i dodałem go jeszcze raz jednak znów te dwie kwoty nie dotarły. Przejrzałem całe konto bankowe, zmieniałem filtry pokazywania przelewów i ani śladu po wpłatach paypal. Napisałem do nich maila jednak od dwóch tygodni nie odpowiadają, próbowałem też dzwonić jednak otrzymuje w telefonie od sekretarki informacje "Niestety, ale z tego numeru telefonu nie można wykonać rozmowy". Czy miał ktoś taki już problem? Wie może ktoś co na to poradzić?


RE: Powiązanie konta paypal z rachunkiem bankowym - Frix93 - 18-10-2015 17:05

Coś w tym bankiem jest nie tak bo ja też czekam od ponad tygodnia na przelew z paypala. Jutro postaram się coś ustalić Smile


RE: Powiązanie konta paypal z rachunkiem bankowym - matevos - 19-10-2015 18:07

I jak udało ci się do nich dodzwonić?


RE: Powiązanie konta paypal z rachunkiem bankowym - lukasz.t - 26-10-2015 18:26

Dopisuje sie do tego tematu, bo od 3 tygodni też nie mogę powiązać mojego konta PayPal z bankiem w Millennium :/

Wczesniej miałem konto w mBanku i połączenie udało się za pierwszym razem a tu juz z millennium kombinuje na różne sposoby i te dwie drobne kwoty nie chcą przyjść :/ :/ :/


RE: Powiązanie konta paypal z rachunkiem bankowym - PanPrezes - 26-10-2015 22:23

Mam to samo tylko że z T-Mobile Usługi Bankowe - mikro wpłaty nie docierają...


RE: Powiązanie konta paypal z rachunkiem bankowym - surfer0700 - 26-10-2015 22:26

@[matevos] może po prostu do nich zadzwoń? Nie raz jak miałem jakikolwiek problem to dzwoniłem i sprawy były rozwiązywane w kilka minut.


RE: Powiązanie konta paypal z rachunkiem bankowym - dirtr - 26-10-2015 22:28

Ja mam taki sam problem tyle że w Pko, a ludzie, którzy pracują na stanowiskach w moim mieście nie są zbyt kompetentni nie wiedząc nawet co to paypal


RE: Powiązanie konta paypal z rachunkiem bankowym - surfer0700 - 26-10-2015 22:31

@[dirtr] banki nie mają obowiązku znać wszystkich procesorów płatniczych. Zadzwoń do PayPala, jeżeli drobniaki nie dochodzą to problem leży po ich stronie, a nie Twojego banku.


RE: Powiązanie konta paypal z rachunkiem bankowym - PanPrezes - 27-10-2015 00:50

(26-10-2015 22:31)surfer0700 napisał(a):  @[dirtr] banki nie mają obowiązku znać wszystkich procesorów płatniczych. Zadzwoń do PayPala, jeżeli drobniaki nie dochodzą to problem leży po ich stronie, a nie Twojego banku.

Pisałem z supportem PP w mojej sprawie na co pani odpowiedziała mi, że konto jest poprawnie dodane - mimo tego, iż zaznaczałem że mikro wpłaty nie dochodzą, więc nie wiem jak to już jest...


RE: Powiązanie konta paypal z rachunkiem bankowym - Artinesse - 27-10-2015 08:36

Chłopaki chyba nie ma obowiązku weryfikowania tych dwóch małych kwot. Ja wczoraj zmieniałam konto bankowe na paypalu i co najlepsze moje poprzednie konto nie było zweryfikowane tymi kwotami a mimo tego wszystko działało i to z dobre dwa lata. Sama ciekawa jestem teraz czy przyjdą do mnie te dwie kwoty, skoro są z tym problemy. Ja mam konto w Banku Smart.