Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak zwiększyć popularność strony z branży turystyka, podróże, promocje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: jak zwiększyć popularność strony z branży turystyka, podróże, promocje (/Temat-jak-zwiekszyc-popularnosc-strony-z-branzy-turystyka-podroze-promocje-122706)



jak zwiększyć popularność strony z branży turystyka, podróże, promocje - t72 - 18-10-2015 13:02

Czołem,

Zastanawiam się jak zwiększyć ilość wejść, popularność strony wyszukującej promocje i tanie bilety. Z dotychczasowych działań nie jestem do końca zadowolony. Mam około 100 wejść dziennie, jak pospamuje to to średnia skacze na 200. Od około miesiąca "zatrudniłem" usługę pisania tekstów 3-4 dziennie za 400 pln/100 tekstow/miesiąc, zoptymalizowanych pod kątem seo, czasami wykupuje promowanie na fb, czasami trochę pospamuje na fb, przez newsletter ale generalnie wciąż nie jestem zadowolony. Dodałem też stronę do 3 płatnych katalogów. Mam jeszcze pewne zasoby do zainwestowania ale chciałbym zobaczyć rezultaty. Dałem sobie jeszcze ok rok na zabawę tym projektem i jakiś budżet, pomyślałem, że mogę skrócić ten okres a w zamian podnieść miesięczny budżet na promocję, seo tylko chciałbym dobrze skierować te fundusze.

Będę wdzięczny za wskazówki, ewentualnie propozycje

T72


RE: jak zwiększyć popularność strony z branży turystyka, podróże, promocje - lawokPL - 19-10-2015 12:41

Proponuję marketing szeptany związany z tanimi biletami.
Oczywiscie dodatkowo zalecam linkowanie np. silne linki z profili +dodatkowe linki aby wzmocnić efekty.

Zapraszam do oferty z linkami - http://zarabiam.com/Temat-WYKONAM-100-skutecznych-uzupelnionych-profili-screen-wzrostu-pozycji-klienta-122736


RE: jak zwiększyć popularność strony z branży turystyka, podróże, promocje - CRUZA - 19-10-2015 14:11

Przydała by się własna lista adresów gdzie możesz wysyłać newsletter. Zaoferuj dostęp na stronie czy fanpage do jakiejś promocji w zamian za zapisanie się do newslettera. Dobra lista mailingowa to potęga.


RE: jak zwiększyć popularność strony z branży turystyka, podróże, promocje - lawokPL - 19-10-2015 18:35

Lista pod tanie bilety? Jesli ktoszamawiaprzez jego panel, totak Smile jeslinie, to takalista nic nieda.


RE: jak zwiększyć popularność strony z branży turystyka, podróże, promocje - CRUZA - 20-10-2015 08:10

Branża "turystyka, podróże, promocje" - "Zapisz się do naszego newslettera by otrzymywać informacje o okazjach, wyprzedażach i promocjach"


RE: jak zwiększyć popularność strony z branży turystyka, podróże, promocje - PvdH - 02-11-2015 14:34

Turystyka to bardzo oblegana branża - budżety na kampanie takich serwisów to często dziesiątki tysięcy złotych miesięcznie ;c Możesz podać adres strony? Ciekaw jestem jak wygląda pod względem optymalizacji pod katem wyszukiwarek Smile Wtedy będzie można doradzić Smile


RE: jak zwiększyć popularność strony z branży turystyka, podróże, promocje - lawokPL - 15-11-2015 15:25

Jesli chcesz, to potestuj sobie sociale : facebook i youtube, po prostu mozna pozniej dodawac nowosci i pozyskiwac w sposob naturalny linki

sprawdź jak ten Pan działa Smile
DARMOWE DOŁADOWANIA