Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 28-10-2015 10:12

@[Krakersik] nie wysilaj się, on tylko spamuje byle gdzie byle co, gówno go to obchodzi.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - TheSopranos - 28-10-2015 17:22

znam typa co na tym kokosy zarabia


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 28-10-2015 18:48

kokosy na kokosie Lol

3 pozyczki poszly, zobaczymy za miesiac Tongue


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - ShuQi - 28-10-2015 19:19

Za ile hajsów? Tongue


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 28-10-2015 19:24

w sumie ponad 7 stowek na probe, pierwszy raz sie w cos takiego bawie wiec zobaczymy czy warto Big Grin


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - ShuQi - 28-10-2015 19:25

Kwota jak na początek całkiem OK Smile

Gdyby oddawali w terminie byłoby OK.


Ja już teraz(kilka dni po pożyczeniu) mam wątpliwości co do terminowości spłaty PB no ale zobaczymy... Big Grin


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 28-10-2015 19:34

W sumie calkiem niezle to zrobili na finansowo, jest umowa itp, niby dane pozyczkobiorcow potwierdzone. Gdzie jest haczyk, jakie jest postepowanie jak nie chca oddawac piniondzów ?Tongue


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - ShuQi - 28-10-2015 20:17

Postępowanie tak na prawdę może trwać(trwa) do roku czasu, i po roku czasu komornik(windykator) rusza dopiero Wink

To co piszę, to streszczenie tego co przeczytałem w negatywnych komentarzach


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - overlord25 - 30-10-2015 20:05

Udzieliłem pożyczki gościowi we wtorek na 7 dni ale widać że są z nim problemy bo przestał się logować na stronę i nie oddał pożyczk w terminie innym pożyczkodawcą


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Krakersik - 31-10-2015 07:36

(30-10-2015 20:05)overlord25 napisał(a):  Udzieliłem pożyczki gościowi we wtorek na 7 dni ale widać że są z nim problemy bo przestał się logować na stronę i nie oddał pożyczk w terminie innym pożyczkodawcą

Trzeba skrupulatnie wybierać aukcje, wiadomo że nie zawsze da się przewidzieć jak będzie przebiegała spłata. Podstawa to nie pożyczać kasy na spłaty poprzednich pożyczek Undecided