Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - SnajperCK - 03-09-2018 16:45

Znacie może jeszcze jakieś portale oprócz finansowo, mintos dzięki którym można zarabiać na pożyczkach społecznościowych?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Olszi - 03-09-2018 20:18

Na I stronie masz podane
http://www.zakramini.pl
http://www.kokos.pl


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Agik - 08-10-2018 13:04

To może być bardzo dobra opcja na przypływ gotówki. Chyba jednak nie mam na tyle odwagi, żeby tego spróbować…


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Krakersik - 09-10-2018 09:18

(08-10-2018 13:04)Agik napisał(a):  To może być bardzo dobra opcja na przypływ gotówki. Chyba jednak nie mam na tyle odwagi, żeby tego spróbować…

Chyba na ODPŁYW gotówki Tongue nie polecam inwestowania w pożyczki bo łatwo wtopić kasę


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - azzaz - 10-10-2018 13:21

Jak takich pożyczek to szukają ludzie co już nie mają szans na pożyczkę nawet w chwilówce. Trochę siedzę w branży i to wygląda tak:

gość nie ma zdolności na kredyt w banku -> weźmie chwilówkę -> spłaci chwilówkę chwilówką -> wpadnie w spiralę zadłużenia w chwilówkach -> gorączkowo szuka pożyczek prywatnych byleby jeszcze jakoś sobie radzić.

Od prawie dwóch lat siedzę na rynku finansowym, rozmawiałem z setkami osób chcących pożyczkę i na oko 80% ludzi idących do pożyczek społecznościowych idzie wg. tego schematu co opisałem powyżej.

Na pożyczkach da się dobrze zarabiać, ale w inny sposób niż inwestując w pożyczanie Cool


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 14-10-2018 14:23

Pożyczki tylko pod zastaw, ewentualnie weksel.
I tylko spotkanie f2f.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Trydmitex - 28-09-2020 21:56

Cześć, Chciałbym się spytać czy dalej udzielacie pożyczek społecznościowych czy może się z tego wycofaliście? Ile udało się z tego wyciągnąć ( o ile wogóle ) i jak ze spłatami zobowiązań od PB? Odświeżam temat Jerk2Jerk2Jerk2


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Krakersik - 29-09-2020 08:00

(28-09-2020 21:56)Trydmitex napisał(a):  Cześć, Chciałbym się spytać czy dalej udzielacie pożyczek społecznościowych czy może się z tego wycofaliście? Ile udało się z tego wyciągnąć ( o ile wogóle ) i jak ze spłatami zobowiązań od PB? Odświeżam temat Jerk2Jerk2Jerk2
Ja przestałem pożyczać, pieniędzy nigdy nie odzyskałem. Chyba to trudny temat Wink Może kwestia serwisu ale chyba żaden nie zagwarantuje na 100 % spłaty albo stawki będą śmiesznie niskie.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - persik06 - 06-01-2021 12:24

Każda inwestycja niesie ze sobą ryzyko inwestycyjne, tak więc to raczej normalne.
Ale zawsze można to ograniczyć chociażby do minimum. Choć się dziwię osobom co pożyczają innym bez chociaż minimalnej weryfikacji, tj. dochody, faktury, dowód, paszport w serwisie. Zawsze też można poprosić o skan umowy o pracę, kwitek od wypłaty, czy chociażby o przelew bonusu przed przelewem pożyczki. Przy takiej weryfikacji to faktycznie grono PB się zmniejsza do minimum, ale też ryzyko się zmniejsza razem z tym. Też trzeba się kierować rozumem a nie inwestować w pożyczkę typu 500zł + 300 zł bonusu, bo takie przypadki też są, że pieniądze potrzebne "na gwałt" Jerk2