Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - dream* - 25-07-2017 13:02

(14-07-2017 19:19)hajsoholik napisał(a):  Trochę tu cicho a chciałbym się dowiedzieć czy nadal warto?
Może ktoś się pochwali wynikami?
Pozdrawiam Serdecznie Smile

Ja zaczynałam na http://www.emonero.pl i plusem jest to, że nic nie straciłam (nawet jak ktoś nie spłaca to po 3 miesiącach robią cesję i dostajesz zwrot kasy) + nie trzeba bawić się w windykacje, ocenę pożyczkobiorcy, samemu nic weryfikować i nie poświęca się na to w ogóle czasu więc jest to spoko opcja jeśli masz jakiś kapitał który np oszczędzasz i Ci leży i nie zarabia a mógłby, albo jeśli masz inne bardziej ryzykowne inwestycje i chcesz zdywersyfikować ryzyko. Ja mało zarobiłam bo mało wpłaciłam, a niestety przy tym obecnym ich modelu biznesowym wpłaty można dokonać tylko raz w roku - chociaż dowiadywałam się i mają to ponoć zmienić.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Lukson2 - 30-08-2017 14:21

Ktos pozyczy 500zl? Pilnie potrzebuje na piatek, splacam 550zl za 10dni. Podaje wszystkie dane oraz jak trzeba wysle zdjecie dowodu osobistego


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Adriano42 - 30-08-2017 15:47

(30-08-2017 14:21)Lukson2 napisał(a):  Ktos pozyczy 500zl? Pilnie potrzebuje na piatek, splacam 550zl za 10dni. Podaje wszystkie dane oraz jak trzeba wysle zdjecie dowodu osobistego

Spróbuj na:

zakra.pl
zakramini.pl
kokos.pl
finansowo.pl

W czym problem Idea


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Lukson2 - 30-08-2017 15:50

Nie wiem czy do piatku zdaze, strasznie potrzebuje. Przysiegam ze oddam


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - wrzochal11 - 30-08-2017 17:30

Dzisiaj wiele jest firm, które pierwszą pożyczkę dają bez żadnych kosztów.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Lukson2 - 30-08-2017 17:54

Naprzyklad jakie? Najlepiej szybko przez internet bez zadnych formalnosci


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - twardy - 30-08-2017 17:56

Vivus i lendon.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Oceniamy - 30-08-2017 17:57

(30-08-2017 17:54)Lukson2 napisał(a):  Naprzyklad jakie? Najlepiej szybko przez internet bez zadnych formalnosci

Ty tak serio ? Wpisz te 3 słowa w google -" darmowa pierwsza pożyczka" pełno stron


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - rejwus15 - 30-08-2017 18:08

Ja na razie działam na finansowo, ale powolutku, na razie 350zł zainwestowane, zaczynam trochę bardziej ryzykować, czyli dawać pożyczki osobom, które nie mają komentarzy np, ponieważ mało jest tych "perełek". Zobaczymy kiedy stracę. Jakby ktoś czegoś chciał się dowiedzieć, to oznaczcie mnie i zapytajcie, bo pewnie inaczej nie zobaczę tego pytania.

Chociaż staram się na razie dawać jak najwięcej pożyczek za małą kwotę.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - opel - 14-09-2017 13:03

Witam. Wczoraj przelalem kwote 250zl na finansowo.pl Dzis udzieliłem pożyczki na kwotę 200zl wszystko bylo ok jest umowa, data spłaty itp. Ale nie pobrało mi pieniędzy z portfela, czy ja mam wysłać na konto
bankowe pożyczkobiorcy ze swojego konta pieniądze ? Prosze o pomoc