Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Krakersik - 04-05-2017 10:06

(24-04-2017 11:42)dream* napisał(a):  
(23-04-2017 20:53)Krakersik napisał(a):  A u mnie na zakramini dwie nie spłacone. Windykacja wisi od listopada 2015. Żadnych kroków ze strony serwisu, pieniądze już pożegnane...

co to za serwis? nie znam? duży zysk chociaż oferuje i zwróciło Ci się na innych pożyczkach? I jak to pożegnane? Nie mają tam cesji wierzytelności ani żadnego zabezpieczenia Twojego kapitału?
masakra Sad
Serwis Zakramini.pl Zwrot owszem był... miał być spory. Np. pożyczasz 300 po tygodniu masz 320-330 zl zwrotu.
Niestety po 3 pożyczkach dwie nieoddane, jedna z opoźnieniem, wyszedłem jakieś 450 zł na minusie.
Windykacja skończyła się na wezwaniu do zapłaty... administracja ma to chyba w du..e


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - kniew - 04-05-2017 12:17

czyli ryzyko 100% inwestycji dla 10% zysku....


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - furmanfurman - 04-05-2017 12:24

(04-05-2017 12:17)kniew napisał(a):  czyli ryzyko 100% inwestycji dla 10% zysku....

Coś jak hyipy ale mniejszy procent Big Grin


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Krakersik - 04-05-2017 19:01

(04-05-2017 12:17)kniew napisał(a):  czyli ryzyko 100% inwestycji dla 10% zysku....

W pewnym sensie tak. No chyba że są inne serwisy które daja większe gwarancje spłacalności Wink


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - dream* - 10-05-2017 09:48

(04-05-2017 10:06)Krakersik napisał(a):  
(24-04-2017 11:42)dream* napisał(a):  
(23-04-2017 20:53)Krakersik napisał(a):  A u mnie na zakramini dwie nie spłacone. Windykacja wisi od listopada 2015. Żadnych kroków ze strony serwisu, pieniądze już pożegnane...

co to za serwis? nie znam? duży zysk chociaż oferuje i zwróciło Ci się na innych pożyczkach? I jak to pożegnane? Nie mają tam cesji wierzytelności ani żadnego zabezpieczenia Twojego kapitału?
masakra Sad
Serwis Zakramini.pl Zwrot owszem był... miał być spory. Np. pożyczasz 300 po tygodniu masz 320-330 zl zwrotu.
Niestety po 3 pożyczkach dwie nieoddane, jedna z opoźnieniem, wyszedłem jakieś 450 zł na minusie.
Windykacja skończyła się na wezwaniu do zapłaty... administracja ma to chyba w du..e

Faktycznie, obiecują bardzo ładny zysk jak na tygodniową inwestycję, szkoda, że nie gwarantują w żaden sposób zwrotu kasy w przypadku niespłaconych inwestycji.

Ja inwestowałam w emonero i tam taka gwarancja jest, po 90 dniach oddają cały pożyczony kapitał ale zysk jest znacznie mniejszy, chociaż są inne plusy, np to oni prowadzą/zlecają komuś windykację przez te 90 dni w Twoim imieniu a Ty nie ponosisz z tego tytułu żadnych kosztów. Teraz trochę jest lipa bo jak pożyczki się spłacą to nie możesz tej kasy znów pożyczyć (chyba, że np ktoś z Twojej rodziny założy konto i wpłaci Twoją kasę od nowa Tongue) ale ponoć mają zrobić reinwestycje i wtedy myślę, że ich oferta będzie bardzo ciekawa.

Jeśli znasz dane swoich pożyczkobiorców możesz sam wytoczyć im sprawę a ich obarczyć kosztami procesowymi. Ozywiście zakładając, że są to realni ludzie. (nie wiem jak i czy ten serwis weryfikuje pb)

Tak czy siak straszna lipa Sad chyba już kokos jest bezpieczniejszy :<


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - rockefellercompl - 13-05-2017 21:46

Wszystkich inwestorów zainteresowanych bezpieczną formą pomnażania kapitału w ramach inwestowania w pożyczki zapraszamy do serwisu www.rockefeller.com.pl.

Cieszymy się jednym z najwyższych w branży współczynników spłacalności (96,85%), oferujemy możliwość skorzystania z Programu Zwrotu Kapitału a dodatkowo do końca maja b.r. do standardowego zysku na każdej umowie pożyczki dodajemy aż 2%!

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do dyskusjiSmile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - dream* - 17-05-2017 09:55

emonero niby chwali się ponad 97% współczynnikiem więc chyba nie najwyższy Tongue
https://emonero.pl/static/invest

ale ciekawa oferta Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - nolimits087 - 21-05-2017 10:27

Ku przestrodze...

Niedawno zarejestrowałam się na portalu finansowo i udzieliłam kilku pożyczek. W chwili obecnej jedna osoba znajduje się już na czarnej liście dłużników i najpewniej nie odzyskam swoich pieniędzy.

Analizowałam osoby pod kątem udzielania im pożyczek w kwocie max 500 zł i terminie max 30 dni. Po takiej selekcji pożyczkobiorców nie pozostaje za wiele... Ci którzy chcą pożyczyć pieniądze to albo nowe osoby albo osoby które popadły w wir zadłużenia i pożyczają by spłacić pozostałe pożyczki.

Dodam, że ta osoba, która w tej chwili znalazła się na czarnej liście była zarejestrowana na portalu od 2008 roku, miała prawie 900 pozytywnych opinii, żadnych zaległości, konto nie wyglądało na podejrzane. Po mojej pożyczce PB nagle wystawił kilka wniosków na 500 zł z terminem 7 dni, na które otrzymał kasę i przestał się logować na konto. Być może coś mi umknęło albo to zwykły pech... Myślę jednak, że potencjalne zyski nie są współmierne do podejmowanego ryzyka wynikającego z pożyczania pieniędzy i jeśli chcemy gdzieś zainwestować pieniądze to na pewno nie w pożyczki społecznościowe. Jedna nieudana inwestycja i to na co pracowaliśmy kilka miesięcy nie dość, że wyzeruje nasze zyski to jeszcze nałoży dodatkowe obowiązki w postaci batalii sądowej etc... nie licząc już straconych nerwów...


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 21-05-2017 10:43

Zgadzam się. Dlatego pożyczka TYLKO pod weksel i zabezpieczenie.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - rockefellercompl - 25-05-2017 14:09

Rzeczywiście warto pomyśleć nad zabezpieczeniem ulokowanych środków. Wskaźnik spłacalności środków na portalu Finansowo wynosi 90%, tak więc przy kilku pożyczkach prawdopodobieństwo znalezienia się w gronie inwestorów skazanych na dochodzenie się o spłatę należności jest spore.