Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 15-01-2017 18:58

(15-01-2017 18:52)gosc123456 napisał(a):  Mało opłacalne. Takie firmy zwykle płacą kilkanaście procent od wartości długu.

Owszem. Mało opłacalne. Ale jeżeli masz perspektywę utraty środków, albo odzyskania 10-15%, co wybierasz?
Lepiej, samemu to zrobić. Odwiedzić wierzyciela, i....


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - gosc123456 - 15-01-2017 19:14

Zawsze wybrałbym sprzedaż długu, ale to jak już wyczerpałbym wszystkie możliwości własnej windykacji Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - dream* - 05-04-2017 13:31

(29-11-2016 12:25)Finansjera napisał(a):  
(27-11-2016 20:06)gocha-lok90 napisał(a):  czy ktoś może korzystał z nowej platformy SL emonero? tam system automatycznie dzieli wpłaconą kasę na małe częsci np. 20 zł i rozdziela pomiędzy pozyczkobiorcow.
platforma młoda i pytanie czy w ogóle ktoś z tego korzystał.

Ja wpłacałem 1000 zł. Dlaczego tyle? po pierwsze zeby sprawdzić jak to działa, a po drugie... więcej nie mam zeby odłożyć Big Grin bo trochę zamroziłem w akcjach
No ale sprawdzić zawsze warto
Wpłacałem na początku listopada więc niewiele mogę jeszcze powiedzieć. szybko wszystko posżło na pożyczki i teraz czekam na deszcz kasy Huh

Nie wiem jak firma ale filmiki na stronie głównej mają pocieszne beka

I Jak? Zarobiłeś u nich?
Ja wpłaciłam tyle co Ty bo więcej się bałam, większość kasy już do mnie spłynęło ale martwię się o dwie mikropożyczki bo pożyczkobiorcy opóźniają się z płatnością.
Niby po 90 dniach mają gwarancję zwrotu 100% kapitału więc nie najgorzej ale jestem ciekawa jak to się skończyło u Ciebie?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - dream* - 20-04-2017 15:06

mała aktualizacja, moje wszystkie pożyczki się spłaciły! Huh


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Krakersik - 23-04-2017 20:53

A u mnie na zakramini dwie nie spłacone. Windykacja wisi od listopada 2015. Żadnych kroków ze strony serwisu, pieniądze już pożegnane...


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - dream* - 24-04-2017 11:42

(23-04-2017 20:53)Krakersik napisał(a):  A u mnie na zakramini dwie nie spłacone. Windykacja wisi od listopada 2015. Żadnych kroków ze strony serwisu, pieniądze już pożegnane...

co to za serwis? nie znam? duży zysk chociaż oferuje i zwróciło Ci się na innych pożyczkach? I jak to pożegnane? Nie mają tam cesji wierzytelności ani żadnego zabezpieczenia Twojego kapitału?
masakra Sad


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - wojtpol - 02-05-2017 20:03

Szczerze to się nie opłaca

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - jlde - 02-05-2017 20:07

(02-05-2017 20:03)wojtpol napisał(a):  Szczerze to się nie opłaca

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Szczerze, to nabijasz posty, byle szybciej, po kolei, jak leci.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - wojtpol - 02-05-2017 20:10

Kurcze ale zobacz: Masz 1k i lepiej coś kupić niż komuś pożyczyć i nie wiadomo czy odda

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - jlde - 02-05-2017 20:42

Pożyczka jako forma inwestycji, a inwestycja zawsze wiąże się z ryzykiem. Widzisz, kupując coś, nic nie ryzykujesz, ale też i nie masz szans na zarobek. Coś za coś, gdyby inwestycje nie wiązały się z ryzykiem i przynosiły tylko zysk, to wszyscy bogaci by byli.