Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Finansjera - 29-11-2016 12:25

(27-11-2016 20:06)gocha-lok90 napisał(a):  czy ktoś może korzystał z nowej platformy SL emonero? tam system automatycznie dzieli wpłaconą kasę na małe częsci np. 20 zł i rozdziela pomiędzy pozyczkobiorcow.
platforma młoda i pytanie czy w ogóle ktoś z tego korzystał.

Ja wpłacałem 1000 zł. Dlaczego tyle? po pierwsze zeby sprawdzić jak to działa, a po drugie... więcej nie mam zeby odłożyć Big Grin bo trochę zamroziłem w akcjach
No ale sprawdzić zawsze warto
Wpłacałem na początku listopada więc niewiele mogę jeszcze powiedzieć. szybko wszystko posżło na pożyczki i teraz czekam na deszcz kasy Huh

Nie wiem jak firma ale filmiki na stronie głównej mają pocieszne beka


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Hopekk94 - 20-12-2016 18:27

Ktora strone polecacie z kapitalem 500zl ? ☺


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - gosc123456 - 20-12-2016 23:21

Finansowo - większy zarobek, większe ryzyko
kokos - mniejszy, mniejsze ryzyko
Z reszty nie korzystałem, oszuści lub osoby niewypłacalne znajdują się na każdym serwisie, wystarczy tylko nauczyć się ich rozpoznawać.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - bloger - 02-01-2017 18:26

Witam, zaciekawiło mnie to emonero. Ktoś rzetelny się wypowie?

Przy rejestracji widzę coś takiego, więc wydaje się bezpieczne:

Wyrażam zgodę na sprzedaż mikropożyczek zaległych 90 dni. (Otrzymasz 100% zwrotu kapitału mikropożyczki).

Kiedyś trochę działałem w Kokos i... wyszedłem na zero, więc bez szału. ;-)


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Eminey - 07-01-2017 15:03

(02-01-2017 18:26)bloger napisał(a):  Przy rejestracji widzę coś takiego, więc wydaje się bezpieczne:

Wyrażam zgodę na sprzedaż mikropożyczek zaległych 90 dni. (Otrzymasz 100% zwrotu kapitału mikropożyczki).

A jak to wyglada w regulaminie? W pozyczkolandii tez jest "gwarancja ochrony kapitalu", ale jak sie spojrzy dokladnie w regulamin, to jest cos takiego:
Cytat:4.Gwarant zobowiązuje się do zawarcia Warunkowej Umowy Cesji w przypadku gdy pożyczkobiorca nie dokonał spłaty pożyczki w wyznaczonym w umowie pożyczki terminie, następnie Inwestor przekazał umowę pożyczki do prowadzenia sprawy przez "Piotr Żurawski Kancelaria Radcy Prawnego" z siedzibą w Warszawie ul. Marcina Kasprzaka 49 lok. NP/A4,a prowadzone czynności doprowadziły do uzyskania sądowego nakazu zapłaty opatrzonego klauzulą wykonalności.
Smile

Co do samej firmy.
Ten pan jest wlascicielem:
https://pl.linkedin.com/in/konrad-bartnik-abb60855
A sama firma miesci sie w mieszkaniu na Woli.

Calosc troche brzmi jak hyip, ale jak ktos ma jakies doswiadczenia, to chetnie poczytam.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - precell - 08-01-2017 17:31

Kiedyś inwestowałem na kokos.pl, różnie bywało. Na plus na pewno jest to że, dłużników można sprzedać na rynku wtórnym.

Zainteresował mnie serwis emonero, z tym, że nalazłem dwie strony o podobnej nazwie.
http://www.emonero.com.pl
emonero.pl

Który jest prawdziwy, czy po prostu ten pierwszy to po prostu LP?
Baza whois nic ciekawego mi nie powiedziała.

Mam jeszcze propozycję do rozważenia dla inwestorów z naszego forum w kwestii odzyskiwania długów.

Moglibyśmy stworzyć grupę inwestorów, gdzie byśmy wspólnie inwestowali w konkretne aukcje, np. na kokos.pl czy podobnym portalu SL.

Czyli wybieramy wspólnie delikwenta, zrzucamy się na część lub całą pożyczkę, a w razie wtopy, mamy trzy opcje:
- Pozew zbiorowy
- Jeden z nas wykupuje całą wierzytelność na rynku wtórnym i gania gościa samodzielnie
- Sprzedajemy naszego dłużnika, jakiejś firmie windykacyjnej lub podobnej.

Można by nawet zrobić stronę internetową z zrzeszającą naszą grupę.

Na koniec dla tych co inwestują na: kokos, sekrata, finansowo.
https://znpd.pl

Bardzo ułatwia weryfikację PB, i generalnie mamy tam sporo statystyk do analizowania.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - eMONERO - 10-01-2017 13:21

Dzień dobry
Chcielibyśmy oficjalnie odnieść się do pytań i wątpliwości, które pojawiły się w tym wątku na temat eMONERO. Dziękujemy za zainteresowanie naszym serwisem, mamy nadzieję, że pozwoli on wielu użytkownikom tego forum zrealizować plany dotyczące zarabiania. Poniżej odpowiedź na Państwa pytania w 3 punktach:

I
Odzyskiwanie 100% kapitału z niespłaconych pożyczek
Gwarancja odzyskania kapitału z niespłaconych pożyczek jest realizowana dzięki cesji wierzytelności na rzecz eMONERO. Cesja ta jest określona w naszym regulaminie, z którego wycinek przedstawiamy poniżej. W pkt 9 jest zapis regulujący jasno uzyskanie 100% kwoty pożyczki w zamian za cesję wierzytelności.
Jak widać w regulaminie, zasady są bardzo proste, a zawarcie cesji jest zależne tylko od woli użytkownika i nie jest uzależnione od spełnienia jakichś innych warunków poza tym, że umowa cesji musi zostać zawarta w określonym czasie.
Pełna wersja regulaminu eMONERO.pl jest na stronie https://emonero.pl/files/regulamin.pdf

Poniżej fragment regulaminu dotyczący cesji wierzytelności:

(…)
2) Umowa cesji (przelewu) wierzytelności może zostać zawarta najpóźniej w terminie do 90 dnia po dniu wymagalności (tj. dniu, do którego powinna nastąpić spłata) zwrotu Łącznej Kwoty Spłaty.
3) Użytkownik, już w trakcie procesu Rejestracji, może wyrazić zgodę na zawarcie umów cesji (przelewu) wierzytelności z przyszłych i ewentualnie zawartych Umów Pożyczek. Wówczas, Użytkownik zobowiązuje się, iż w okresie: od 90 dnia po dniu wymagalności zwrotu Łącznej Kwoty Spłaty, nie później niż do 91 dnia po dniu wymagalności zwrotu Łącznej Kwoty Spłaty, zawrze z eMonero Umowę cesji (przelewu) wierzytelności z zawartych Umów Pożyczek.
4) Przed zawarciem Umowy cesji wierzytelności, to jest przed 90 dniem od dnia upływu wymagalności zwrotu Łącznej Kwoty Spłaty, Pożyczkodawca może w każdej chwili zrezygnować z opcji zawarcia Umów cesji wierzytelności w przyszłości – co do jednej z udzielonych pożyczek, do wszystkich lub części.
5) Pożyczkobiorca wyraża zgodę na cesję należności wynikających z zawartych Umów Pożyczek.
6) Cesja (przelew) wierzytelności oznacza przeniesienie na rzecz eMonero wierzytelności wynikających z Umowy (Umów) Pożyczki zawartych przez Pożyczkodawcę – za wynagrodzeniem. Cesja (przelew) wierzytelności skutkuje tym, iż Pożyczkodawca nie jest już wierzycielem Pożyczkobiorcy, a staje się nim eMonero.
7) Zawarcie umowy cesji (przelewu) wierzytelności następuje według wzoru Umowy Cesji Wierzytelności znajdującego się na Stronie Serwisu może nastąpić w każdym czasie współpracy Stron za pośrednictwem Karty Użytkownika w Serwisie.
8) Warunki cesji (przelewu) wierzytelności określa Umowa Cesji Wierzytelności.
9) Wysokość wynagrodzenia należnego Pożyczkodawcy w związku z zawarciem Umowy Cesji Wierzytelności wynosi 100 % kwoty udostępnionej przez Pożyczkodawcę.

II Informacje o naszej firmie
Jesteśmy serwisem pożyczek społecznościowych. eMONERO jest marką prowadzoną pod firmą P2P LENDING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z kapitałem zakładowym w wysokości 300 000 zł, wpisaną do KRS pod numerem 0000597369. Wszystkie dane można potwierdzić na oficjalnej stronie KRS. Prezesem Zarządu jest Konrad Bartnik, specjalizujący się w zarządzaniu ryzykiem kredytowym, zarówno dla Banków i Chwilówek dostępnych on-line.

Model działania eMONERO jest oparty na polskim prawie, nie zawiera żadnych niedozwolonych elementów ani zapisów w tym nie ma żadnych znamion wspomnianych we wcześniejszych postach HYIP. Łączymy osoby, które chcą wziąć pożyczki, a tymi, które mają pieniądze do pożyczenia i chcą na nich zarabiać.

Gwoli ścisłości, siedziba spółki znajduje się w biurowcu zarządzanym przez Satoria Group, powstałym po remoncie dawnego hotelu robotniczego na Woli. Jesteśmy startup’em, zatem bardzo dbamy o nasze koszty.


III
Strona internetowa

Adres strony internetowej, na której można dokonać rejestracji profilu to emonero.pl. Strona emonero.com.pl zawiera skrócone informacje o naszej platformie i pozwala zostawić dane w celu kontaktu z naszym konsultantem.

Zapraszamy do rejestracji w naszym serwisie i zarabiania lub pożyczania.

Z poważaniem
Marek Wiśniewski


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - kbermes - 11-01-2017 19:27

Super, na pewno coś z tego wypróbuję Big Grin


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 14-01-2017 15:14

(08-01-2017 17:31)precell napisał(a):  Mam jeszcze propozycję do rozważenia dla inwestorów z naszego forum w kwestii odzyskiwania długów.

Moglibyśmy stworzyć grupę inwestorów, gdzie byśmy wspólnie inwestowali w konkretne aukcje, np. na kokos.pl czy podobnym portalu SL.

Czyli wybieramy wspólnie delikwenta, zrzucamy się na część lub całą pożyczkę, a w razie wtopy, mamy trzy opcje:
- Pozew zbiorowy
- Jeden z nas wykupuje całą wierzytelność na rynku wtórnym i gania gościa samodzielnie
- Sprzedajemy naszego dłużnika, jakiejś firmie windykacyjnej lub podobnej.

Może być niegłupie. Pozew zbiorowy, jest lepszy przy windykacji.
Ewentualnie wspólna windykacja. Dłużnika można sprzedać kozojeb*om jako "materac". W naturze odpracuje.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - gosc123456 - 15-01-2017 18:52

(14-01-2017 15:14)Obywatel napisał(a):  - Sprzedajemy naszego dłużnika, jakiejś firmie windykacyjnej lub podobnej.

Mało opłacalne. Takie firmy zwykle płacą kilkanaście procent od wartości długu.