Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Szaman1644 - 25-08-2016 08:52

Jestem po 6 udzielonych pożyczkach na finansowo. Wszystko jak na razie w pełni zwrócone. Macie rację, że wszystko zależy od szczęścia na kogo trafimy Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 04-09-2016 15:41

Nowe formy pożyczek?
[Obrazek: Untitled.jpg]


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Karimes - 06-09-2016 22:05

Mam 5 pozwów w e-sądzie a dzisiaj otrzymałem informacje w sprawie jednego, że sąd wydał postanowienie o braku podstaw do wydania nakazu zapłaty. Eh


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Toskan - 07-09-2016 05:19

No to cos spartoliles w pozwie, zacytuj uzasadnienie.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Karimes - 07-09-2016 19:54

Na poczcie dostałem informacje "Informujemy, iż sąd wydał postanowienie o braku podstaw do wydania nakazu i przekazaniu wg własciwości dotyczące pozwu xxx" Na stronie napisane są tylko jeszcze możliwe przyczyny "Postanowienie o braku podstaw do wydania nakazu zapłaty może być wydane w następujących przypadkach: a) e-sąd uznał żądanie zgłoszone w pozwie za oczywiście bezzasadne, b) przytoczone w pozwie okoliczności budziły wątpliwości e-sądu, c) spełnienie żądania zgłoszonego w pozwie zależy od spełnienia innego świadczenia należnego pozwanemu od powoda, miejsce pobytu pozwanego nie jest znane, doręczenie nakazu zapłaty pozwanemu nie mogłoby nastąpić w Polsce."


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - gosc123456 - 08-09-2016 15:06

(04-09-2016 15:41)Obywatel napisał(a):  Nowe formy pożyczek?
[Obrazek: Untitled.jpg]

Do mnie też pisał.

(07-09-2016 19:54)Karimes napisał(a):  Na poczcie dostałem informacje "Informujemy, iż sąd wydał postanowienie o braku podstaw do wydania nakazu i przekazaniu wg własciwości dotyczące pozwu xxx" Na stronie napisane są tylko jeszcze możliwe przyczyny "Postanowienie o braku podstaw do wydania nakazu zapłaty może być wydane w następujących przypadkach: a) e-sąd uznał żądanie zgłoszone w pozwie za oczywiście bezzasadne, b) przytoczone w pozwie okoliczności budziły wątpliwości e-sądu, c) spełnienie żądania zgłoszonego w pozwie zależy od spełnienia innego świadczenia należnego pozwanemu od powoda, miejsce pobytu pozwanego nie jest znane, doręczenie nakazu zapłaty pozwanemu nie mogłoby nastąpić w Polsce."

Nie reaguj, sprawa zostanie oddalona do sądu, tam poproszą o dosłanie wskazanych dowodów.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - FB_apps - 14-09-2016 11:15

Ja zaczynam sprawdzanie, dam znać jak idzie Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - gosc123456 - 27-10-2016 19:03

Z moich 90 potencjalnie rzetelnych pożyczkobiorców połowa wylądowała już na czarnej liście dłużników. Smile 1 sprawa w sądzie, dwie wiszą w epu, dwoje kolejnych niedługo też pozywam.. Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 26-11-2016 18:07

Kobiety są bezczelne.
Dostałem wiadomość od "klientki" na finansowo.pl odnośnie pożyczki prywatnej.
Oferuje baba 7% w skali roku, zabezpieczenie ustne, i mam jechać 500 kilosów do Niej, aby kasę dostała. Na swój koszt. No kurwa mać!
To jest bezczelność, czy głupota?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - gocha-lok90 - 27-11-2016 20:06

cześć wszytskim. mam nieduże oszczędności i nie chcę korzystać z lokat. dlatego model pożyczek społecznościowych mi pasuje. mam pytanie czy ktoś może korzystał z nowej platformy SL emonero? tam system automatycznie dzieli wpłaconą kasę na małe częsci np. 20 zł i rozdziela pomiędzy pozyczkobiorcow.
platforma młoda i pytanie czy w ogóle ktoś z tego korzystał. jeszcze nie przeczytałam w necie jakiś sensowych opinii. bede wdzięczna