Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 12-07-2016 06:32

To się chyba nazywa "autopromocja" Wink

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - dan0n3k10 - 16-07-2016 16:41

Witam, szukałem odpowiedniego tematu i ten moim zdaniem będzie odpowiedni.
Potrzebuje w trybie pilnym pożyczyć 600zł, lecz jest problem że jako osoba pracująca na czarno nie posiadam udokumentowanych przychodów przez co zwykła pożyczka nie wchodzi w grę, moje zarobki to 1900zł na rękę. Więc jeżeli by mi mógł ktoś pomóc będę wdzieczny, a moje warunki pożyczki też są atrakcyjne.

oto link do wniosku mój wniosek


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - darmoweprobki - 18-07-2016 07:17

Idż spadaj. To nie forum pożyczkowe.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - fusek - 18-07-2016 07:56

(17-06-2016 16:07)Obywatel napisał(a):  Wprawdzie nie akcja z finansowo.pl. ale....
Dostałem namiar na laskę od jednego z PD. Poklikałem z Nią może dwa razy. Niezobowiązująco. Dziś dostałem wiadomość:


[Obrazek: Untitled.jpg]

Piszesz o zabezpieczeniu a ona woli bez hehhe


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 18-07-2016 07:58

Hmmm, jeżeli masz "kosmate" myśli, to i ja wolę bez Wink

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - sheko12 - 23-07-2016 20:52

pożyczki spoko, wejde w to, ale chyba nigdy bym nie wyłożył komuś z 3000 zł, nawet jesli miałby oddać 4000 po 3 miesiacach, z pożyczkami jest różnie, w banku do dziś wieloletni dłużnicy nie zwracaja konkretnych kwot które też były brane w tysiącach, jest mnóstwo sytuacji, gdzie nawet komornik nie jest w stanie nic poradzić, często ludzie robią się cwani i przepisują dobytek na kogoś z rodziny, nie ma czego nawet wziać pod zastaw Smile

A nie zamkną człowieka od tak za dług, a nim sprawa się rozwiąże, to minie nawet kilka lat, to teraz wyobraźcie sobie, pożyczacie 4 kola, gościu się zwija i walczycie o kase lata, a nie miesiace.

Ja zacznę od 5 dyszek, bo nawet jesli ktoś zaoferuje dyszke więcej, to będzie 60 zł, coś jest,a jesli poleci w koko, to nawet się nie będzie opłacało ganiać oszusta Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - gosc123456 - 08-08-2016 12:22

W Finansowo mało kto chce pożyczać 50 zł, zwykle dominują kwoty do 500 zł. Działam tam od pół roku, przez te pół roku włożyłem tam około 10000 zł, dwie nieudane pożyczki wyzerowały mi całkowicie zysk. Przez te parę miesięcy obserwowałem konta PB, ich zadłużenie i częstotliwość i historię pożyczek. Udało mi się zebrać około 90 kont 'potencjalnie zaufanych'. Już 20 z nich trafiło na czarną listę, nie spłacają zaciągniętych pożyczek. Trafiają się osoby z ratingiem A, B, C, z zadeklarowanymi dochodami nawet powyżej 4000 zł, także nie ma reguły czy ktoś Ci kasę odda czy nie..


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 08-08-2016 21:02

Dokladnie, nie ma zasady.
Ja juz np dalem spokoj i czuje ze padną za jakiś czas tego typu serwisy przez naciągaczy.
Trzeba leciec dalej z pomyslami na robienie hajsu Tongue


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - ShuQi - 08-08-2016 21:08

Serwisy nie padną bo nie mają prawa paść. Ich to nie interesuje czy ktoś spłaca czy nie, czerpią prowizję.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 08-08-2016 21:57

Mają prawo paść jak pożyczkodawcy znudzą się wyrzucaniem kasy do kosza.