Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Karimes - 11-06-2016 17:01

A ja też u niego zlecałem Undecided


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 12-06-2016 21:06

I jak, udało się coś ściągnąć ?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 12-06-2016 21:42

Mi za kilka dni powinien uprawomocnić się wyrok sądu.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - tubbsgg - 13-06-2016 18:59

Jak długo czeka się na weryfikację adresu zameldowania na finansowo.pl?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Olszi - 13-06-2016 20:59

Stwierdzam, że ludzie to wstydu nie mają Big Grin

Akcja taka:
Niejaki Pan Bartosz L nick Solidny84 wisi mi 375zł od kwietnia. Właśnie sobie z nim piszę o moim cashu. Gadka szmatka, puste obietnice, przekładany termin po raz niewiadomo który i tu ów Pan Bartosz składa mi ofertę bym pożyczył mu 13zł na...fajki Big Grin

[Obrazek: 6da3cddb93d7.jpg]


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 17-06-2016 16:07

Wprawdzie nie akcja z finansowo.pl. ale....
Dostałem namiar na laskę od jednego z PD. Poklikałem z Nią może dwa razy. Niezobowiązująco. Dziś dostałem wiadomość:


[Obrazek: Untitled.jpg]


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 17-06-2016 20:23

Ta, niezobowiązująco Jerk2
Myślałem, że coś innego zaproponuje hehe

Ciekaw jestem czy dałoby się odkręcic tą umowe z genialnym zadluzonym 'odzyskiwaczem długów' ...


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 17-06-2016 20:25

Z tego co się orientuję, jest opcja wypowiedzenie umowy.
Dla pewności, spytaj na sadinternetowy. Odpiszą Ci, co i jak.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Tomek93KJ - 20-06-2016 18:14

(17-06-2016 16:07)Obywatel napisał(a):  Wprawdzie nie akcja z finansowo.pl. ale....
Dostałem namiar na laskę od jednego z PD. Poklikałem z Nią może dwa razy. Niezobowiązująco. Dziś dostałem wiadomość:


[Obrazek: Untitled.jpg]

Haha. Pozdrawiam obywatelu Big Grin


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 12-07-2016 06:31

(17-06-2016 16:07)Obywatel napisał(a):  Wprawdzie nie akcja z finansowo.pl. ale....
Dostałem namiar na laskę od jednego z PD. Poklikałem z Nią może dwa razy. Niezobowiązująco. Dziś dostałem wiadomość:


[Obrazek: Untitled.jpg]

"Szczerze to myślałam o zdjęciu intymnym." Xpokerface Xpokerface Xpokerface WTF?! Lol