Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - ShuQi - 08-04-2016 11:57

Windykacja przez sadinternetowy wczoraj zlecona. Kwota nieco ponad 400 zł

Dziwny ten prawnik, dzwoniłem wczoraj do niego 2 razy i nie odebrał a także nie oddzwonił...


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Tomek93KJ - 08-04-2016 15:14

te internetowe sądy są skuteczne tak szczerze?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - luko11 - 08-04-2016 15:48

Są tanie - to ich główna zaleta.. A skuteczność zależy od osoby która przyjmie Twój pozew Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Eminey - 08-04-2016 18:59

(08-04-2016 15:14)Tomek93KJ napisał(a):  te internetowe sądy są skuteczne tak szczerze?
Na te chwile nie, bo zmienily sie przepisy i czesc pozwow jest z automatu odrzucana.

A poza tym...jak najbardziej.
Niskie koszty plus do 2 miesiecy masz odpowiedz. Przy odrobinie szczescia od razu masz gotowy nakaz zaplaty, ktory mozesz dac komornikowi.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - gosc123456 - 09-04-2016 15:15

(08-04-2016 18:59)Eminey napisał(a):  
(08-04-2016 15:14)Tomek93KJ napisał(a):  te internetowe sądy są skuteczne tak szczerze?
Na te chwile nie, bo zmienily sie przepisy i czesc pozwow jest z automatu odrzucana.
Możesz coś więcej powiedzieć o tych przepisach?

BTW, kiedy windykacja może się nie powieść i zostaniemy obciążeni wszelkimi kosztami?
Kiedy osoba nie mieszka pod adresem zameldowania?

I jak rozpoznać użytkownika, który posługuje się kradzionymi danymi lub zgubionym przez kogoś dowodem osobistym?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 10-04-2016 17:23

Mam kilka zaległych pożyczek. Kilka, oczekujących na weryfikację mojego konta w e-sądzie.
Zauważyłem ciekawostkę. Zalegaja mi Tylko kobiety. Najgorszy kontak z Nimi, jak ma laska zaległość, to pisze dopiero po otrzymaniu upomnienia z finansowo.pl. I do tego łaskę jeszcze robi. Z facetami nie mam kłopotu, jak narazie. Był jeden typek, to cztery dni przed terminem spytał, czy mogę mu przedłużyć spłatę. Bonus na konto mi wpłacił....


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Tomek93KJ - 10-04-2016 20:46

(10-04-2016 17:23)Obywatel napisał(a):  Mam kilka zaległych pożyczek. Kilka, oczekujących na weryfikację mojego konta w e-sądzie.
Zauważyłem ciekawostkę. Zalegaja mi Tylko kobiety. Najgorszy kontak z Nimi, jak ma laska zaległość, to pisze dopiero po otrzymaniu upomnienia z finansowo.pl. I do tego łaskę jeszcze robi. Z facetami nie mam kłopotu, jak narazie. Był jeden typek, to cztery dni przed terminem spytał, czy mogę mu przedłużyć spłatę. Bonus na konto mi wpłacił....

Bo tak to chyba kolego jest, że baby to głównie do brania się nadają...


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 10-04-2016 21:30

(10-04-2016 20:46)Tomek93KJ napisał(a):  Bo tak to chyba kolego jest, że baby to głównie do brania się nadają...

Także do przyjemniejszych spraw.....


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Tomek93KJ - 10-04-2016 22:28

(10-04-2016 21:30)Obywatel napisał(a):  
(10-04-2016 20:46)Tomek93KJ napisał(a):  Bo tak to chyba kolego jest, że baby to głównie do brania się nadają...

Także do przyjemniejszych spraw.....

Chociaż tyle pożytku Sad


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - pymyn - 11-04-2016 21:09

W sumie u mnie tendencja identyczna. Też kobiety zalegają i przeciągają w nieskończoność. Pewnie stąd taka sytuacja, że kobiety mniej zarabiają, lubią więcej kupywać i tak to później wygląda.