Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - SurpriseYT - 05-04-2016 07:02

Panowie i Panie! Potrzebuje pożyczyć 1-2k zł przez finansowo.pl.
Jakby był ktoś zainteresowany to poprosiłbym o kontaktSmile

więcej info:
http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-z-YouTube-i-inne-itp-itd-101593?pid=1464778#pid1464778


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - GelO - 06-04-2016 10:24

No i na mnie też przyszła pora niestety... Ktoś udzielał pożyczki użytkownikowi o nicku przybysz07? Od 1 kwietnia się nie loguje, 4 był termin spłaty mojej pożyczki i zero kontaktu... Pierwsza pożyczka bez żadnego problemu, spłata dużo przed czasem, teraz również obiecywana wcześniejsza spłata, a jest jak jest...


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Olszi - 06-04-2016 16:07

Tez mam problem z przybysz07. Termin do wczoraj. Brak kasy, brak kontaktu. Pisałem do babeczki nick Bea48 której to konto jest powiazane. Twierdzi, ze nie zna go. Zapewne ściemnia


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 06-04-2016 19:53

Dzisiaj założyłem konto w e-sad. Skałdam jeden wniosek na dniach, a drugi.... Niby termin spłaty mija za dwa dni, lecz z tego co widzę PB nie loguje się od kilku dni, i spora suma na - się uzbierała.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - luko11 - 06-04-2016 20:48

Polecam przez sadinternetowy.pl

I najlepiej jak złożycie w kilka osób wniosek Wink
Ja własnie korzystam, także jakby ktoś by miał jakieś pytania, jak to mniej wiecej wygląda, to pw albo ten temat ; D


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - GelO - 06-04-2016 20:56

@Olszi, próbowałeś dzwonić? Ja na dniach postaram się z nim jeszcze jakoś skontaktować, ewentualnie złożyć wniosek tak jak piszę luko11, ale zobaczymy jak to się rozwinie jeszcze... W razie czego można postraszyć, że mamy ze sobą kontakt itd...
Ktoś się orientuję na jakiej podstawie są te powiązania konta na finansowo?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Olszi - 06-04-2016 21:19

Nr nieaktywny

Co do powiazanych kont:

Konta Powiązane - Konta Użytkowników o identycznych lub skrajnie zbliżonych podstawowych danych osobowych (adres, IP komputera etc.)


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Tomek93KJ - 07-04-2016 15:08

Pożyczka udzielona na 7 dni, spłacona po 21 dniach. Katowanie smsami pomogło. No i nauczyłem się nie łakomić na bombowe bonusy od początkujących użytkowników. Wolę pożyczyć większą kwotę z mniejszym bonusem jakiemuś sprawdzonemu PB niż na odwrót. Aczkolwiek tutaj też nigdy nie ma pewności. Np użytkownik djsilverec (finansowo) jakieś 2 tyg temu narobił mnóstwo wniosków z pożyczkami 2500zł na 7 dni z bonusem 200zł. Ma 37 pozytywnych opinii, w momencie wniosków miał rating B ale z tego co widzę teraz zalega z każdą pożyczką. Masakra.
Dosłownie przed chwilą ogarnąłem, że jest to Dj Silver z formacji EastClubbers ;O


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Eminey - 07-04-2016 20:30

^^^
Dokladnie tak, to on.
Na pozyczkolandii jest prawie 140 tysia w plecy. Do tego pewnie ma pozyczki na kokosie - ale nie wiem jak go znalezc po nicku.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Tomek93KJ - 08-04-2016 06:27

To dobry biznesmen z niego Big Grin