Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - gosc123456 - 27-03-2016 21:41

Witam. Śledzę już to forum jakiś czas, ale temat pożyczek społecznościowych nawet mnie zaciekawił. Pożyczyłem około 900 zł 5 osobom, zobaczymy co z tego wyjdzie, ale ciekawi mnie jedna rzecz. Jaki interes mają pożyczkobiorcy jeśli złożą pięć wniosków po 200 zł niż jeden po 1000? Może chcą sobie szybko opinie wyrobić, zwiększyć limit zadłużenia, nabrać $$ i zwinąć się z maksymalnym limitem? Smile

Pozdrawiam


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - twardy - 27-03-2016 21:51

(27-03-2016 21:41)gosc123456 napisał(a):  Witam. Śledzę już to forum jakiś czas, ale temat pożyczek społecznościowych nawet mnie zaciekawił. Pożyczyłem około 900 zł 5 osobom, zobaczymy co z tego wyjdzie, ale ciekawi mnie jedna rzecz. Jaki interes mają pożyczkobiorcy jeśli złożą pięć wniosków po 200 zł niż jeden po 1000? Może chcą sobie szybko opinie wyrobić, zwiększyć limit zadłużenia, nabrać $$ i zwinąć się z maksymalnym limitem? Smile

Pozdrawiam

Wlasciwie to sam sobie odpowiedziales na pytanie. Lepiej pozyczyc od 10 osob niz od 1 i wtedy sie zwinac, Duza szansa, ze te osoby co pozyczyly kase po prostu odpuszcza.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 29-03-2016 12:38

Szok. Jak dla mnie... Laseczka spłaciła 27 dni przed terminem....


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - luko11 - 29-03-2016 16:51

No to lecimy, sadinternetowy.pl i próbuje odzyskać 300 zł Big Grin

Szkoda, że po 3 udanych pożyczkach 4 musiała nie wejść, no ale cóż - może jeszcze nic straconego Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 29-03-2016 16:52

(29-03-2016 12:38)Obywatel napisał(a):  Szok. Jak dla mnie... Laseczka spłaciła 27 dni przed terminem....

Zdarzają się takie kwiatki Lol


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - NitroCee - 30-03-2016 15:40

Co jeśli pożyczyłem komuś 1000 zł, po 14 dniach miał oddać 1100 a do tej pory cisza?

mija 16 dzień, coś moge zrobić?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - luko11 - 30-03-2016 16:22

(30-03-2016 15:40)NitroCee napisał(a):  Co jeśli pożyczyłem komuś 1000 zł, po 14 dniach miał oddać 1100 a do tej pory cisza?

mija 16 dzień, coś moge zrobić?
Windykacja... Jak korzystasz z finansowo.pl to musisz na własną rękę się tym zająć - np przez sadinternetowy.pl
W innych serwisach podobno serwis zajmuje się windykacją na Twoją prośbę.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - pymyn - 31-03-2016 09:26

AppleCredit przykładowo "zajmuje się" windykacją w taki sposób, że jeżeli pożyczkobiorca nie zwróci pieniędzy to ty poniesiesz dodatkowe koszty tylko na tym tracąc jeszcze więcej.

Ze mną jedna osoba z 300 pożyczonymi zł przekomarza się już od miesiąca, przyciągając tylko. I co mam zrobić ? Zacząć, człowieka straszyć ? To wbrew prawu. Kolejne 200 zł na zakramini wisi od 1.5 miesiąca. Ogólnie założyłem już, że jestem 500zł w plecy, a mój 4 miesięczny zysk z 14 pożyczek spadł na stratę rzędu 100zł.

Windykacja na applecredit:
Jakieś przypomnienia mail, telefoniczne, sms - 10zł, Ostateczne wezwanie do zapłaty - 50zł.
Nikt się powyższych nie przestraszy.
Windykacja sądowa 50-200zł+ - nie wiem co dokładnie kryje się pod tym pojęciem, ale rozwiązanie raczej opłacalne przy wysokich kwotach jedynie.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 31-03-2016 09:50

Widzę na finansowo.pl, iż po świętach sporo ludzi ma problem ze spłatą. Wnioskując po "komentarzach", to normalne jest.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Eminey - 03-04-2016 20:40

(27-03-2016 21:51)twardy napisał(a):  Wlasciwie to sam sobie odpowiedziales na pytanie. Lepiej pozyczyc od 10 osob niz od 1 i wtedy sie zwinac, Duza szansa, ze te osoby co pozyczyly kase po prostu odpuszcza.
Zasadniczy problem tych pozyczek polega na tym, ze bezpieczniej jest pozyczac male sumy...ale nie bardzo oplaca sie odzyskac.
Oplaca sie odzyskiwac duze pieniadze - ale pytanie czy jest z czego oraz czy oplaca nam sie na dluzej zamrazac gotowke.
(29-03-2016 16:51)luko11 napisał(a):  No to lecimy, sadinternetowy.pl i próbuje odzyskać 300 zł Big Grin
Nie byloby taniej samemu przez e-sad?
https://www.e-sad.gov.pl/
(31-03-2016 09:26)pymyn napisał(a):  Ze mną jedna osoba z 300 pożyczonymi zł przekomarza się już od miesiąca, przyciągając tylko. I co mam zrobić ? Zacząć, człowieka straszyć ? To wbrew prawu. Kolejne 200 zł na zakramini wisi od 1.5 miesiąca. Ogólnie założyłem już, że jestem 500zł w plecy, a mój 4 miesięczny zysk z 14 pożyczek spadł na stratę rzędu 100zł.
Wyjscia masz 2:
a) czekac, moze jednak splaci
b) windykowac, ale to srednio sie kalkuluje Undecided
(31-03-2016 09:26)pymyn napisał(a):  Windykacja na applecredit:
Jakieś przypomnienia mail, telefoniczne, sms - 10zł, Ostateczne wezwanie do zapłaty - 50zł.
Nikt się powyższych nie przestraszy.
Windykacja sądowa 50-200zł+ - nie wiem co dokładnie kryje się pod tym pojęciem, ale rozwiązanie raczej opłacalne przy wysokich kwotach jedynie.
Mozna to zrobic samemu - przy czym to czasochlonne.
Jak sie pozycza duzo, to warto miec obcykana procedure windykacyjna - zeby szybko zaczac sciagac.
Bo niestety predzej czy pozniej bedzie trzeba.