Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - dyzia - 21-03-2016 19:33

Ja mam cztery dni do spłaty pierwszej pożyczki i aż sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 21-03-2016 20:06

Piąta zakończona Wink


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - doeraeme - 22-03-2016 02:50

Przeczytałem wszystkie 42 strony (trochę mi to zajęło) i temat urzędu skarbowego został praktycznie nietknięty... A to on ze względu na moją sytuację życiową jest dla mnie bardzo ważny. Chciałbym zapytać jak w końcu wygląda sprawa rozliczenia? Czy rozliczenie podejmuję sam? Czy jest to gdzieś udokumentowane że zarobiłem udzielając pożyczek społecznościowych? Czy przyjdzie mi kiedykolwiek do domu jakieś pismo o uregulowaniu podatku? Jako że otrzymuję rentę po zmarłym ojcu, nie mogę podjąć żadnej pracy zarobkowej bo takim sposobem pieniądze po ojcu zostaną mi odebrane. Dlatego też przed podjęciem "pracy" na finansowo.pl chciałbym upewnić się czy jest sens ryzykowania renty po ojcu. Istnieją przecież różne strony do zarabiania np. clixense, neobux. Czy z takich serwisów także należy się rozliczać?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 22-03-2016 06:36

Temat rozliczania się z podatku został poruszony na tyle ile byli zainteresowani do dyskusji na ten temat. Pisałem że należy się rozliczać, podesłałem nawet artykuł w którym jest napisane jak to zrobić. Ale skoro całość czytałeś to pewnie o tym wiesz. Smile Pozdrawiam!


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfbar - 22-03-2016 06:37

Niektore strony do zarobku przez internet takie jak clixsense czy neobux nie interesuja sie podatkiem.
Twoja sprawa czy go zaplacisz czy nie.
Co do finansowo to nie wiem, madrzejsi ci powiedza Wink


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 22-03-2016 15:40

I dziś dwie spłacone, w tym jedna przed terminem. W czwartek powinna ostatnia zostać spłacona.
Stan na teraz 7/8


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - patulsky1337 - 24-03-2016 17:17

del. nieaktualne.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 24-03-2016 21:32

No, ósma do dziś, a zero odzewu... Fajna laska brała....


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - patulsky1337 - 25-03-2016 14:32

Czy na tym forum jest ktoś z finansowo.pl o nicku "Dziubym"?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - dyzia - 25-03-2016 16:54

Pierwsza pożyczka spłacona w terminie Smile