Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - patulsky1337 - 02-03-2016 02:03

(02-03-2016 00:05)wiktor112233 napisał(a):  Panowie, mając kapitał ponad 6k do zainwestowania w pożyczki ile z tego wyjdę na czysto, po odjęciu wszystkich podatków itd. (czytałem na HF, że przez te podatki na czysto wcale tak kolorowo nie wygląda)?

To w sumie ciężkie pytanie... zależy jakie pożyczki się znajdą i na jaki czas. Nie można dokładnie określić dla kapitału. Możesz te 6k zainwestować w jedną, lub kilka pożyczek. I to też zależy jaką prowizje da pożyczkobiorca i bonus.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - qbk007 - 02-03-2016 15:19

(02-03-2016 02:03)patulsky1337 napisał(a):  
(02-03-2016 00:05)wiktor112233 napisał(a):  Panowie, mając kapitał ponad 6k do zainwestowania w pożyczki ile z tego wyjdę na czysto, po odjęciu wszystkich podatków itd. (czytałem na HF, że przez te podatki na czysto wcale tak kolorowo nie wygląda)?

To w sumie ciężkie pytanie... zależy jakie pożyczki się znajdą i na jaki czas. Nie można dokładnie określić dla kapitału. Możesz te 6k zainwestować w jedną, lub kilka pożyczek. I to też zależy jaką prowizje da pożyczkobiorca i bonus.

Nigdy nie inwestuj takiej kwoty na jednego pożyczkobiorcę, tylko rozbij na kilka osób, no chyba, że nie jest to dla Twojego portfela znacząca kwota.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Eminey - 02-03-2016 17:28

(02-03-2016 00:05)wiktor112233 napisał(a):  Panowie, mając kapitał ponad 6k do zainwestowania w pożyczki ile z tego wyjdę na czysto, po odjęciu wszystkich podatków itd. (czytałem na HF, że przez te podatki na czysto wcale tak kolorowo nie wygląda)?
https://www.finansowo.pl/pomoc/pd/4#/temat/26
http://www.pozyczki20.com/opodatkowanie-pozyczek-spolecznosciowych/


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 07-03-2016 21:28

Pierwsza spłacona przed terminem. Zysk jest.
Oby tak dalej Wink


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Krakersik - 07-03-2016 21:40

Nigdy nie da się oszacować ile się wyjdzie na "czysto". Może się okazać że kilka pożyczek z dużym % wejdzie i zysk będzie pokaźny. Jednak kolejna nietrafiona - i cały zysk potrafi za razem pójść w pizd..
To ryzykowana metoda zarobku, która przy odrobinie zdrowego rozsądku może generować całkiem przyjemne pieniążki Cool


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - wiktor112233 - 07-03-2016 22:29

To jak ktoś nie spłaci pożyczki to nic mu nie robią?

W pro zysk jest tak, że jak ktoś nie spłaci 3 raty to pro zysk odkupuje pożyczkę.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 07-03-2016 22:31

Jak ktoś nie spłaci pożyczki to można rozpocząć proces windykacyjny - w przypadku zakramini.
Na finansowo polecają wysłać oficjalne upomnienie.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - pymyn - 08-03-2016 16:41

Ponad 3 miesiące, około 10-12 pożyczek.

Zysk około 450zł. Nagle trafiła się jedna osoba, która nie oddała 200zł, więc zostaje już 250zł.

Teraz kolejne, której pożyczyłem 300zł. Podsumowując jestem 50zł na minusie na tą chwilę. Niby kontakt jest z pożyczkobiorcami, ale wyczuwam przekomarzanie i granie na zwłokę.

Windykacja na zakramini wg cennika czyli dług się prawdopodobnie tylko powiększy. Nie wiem jak na innych serwisach.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 08-03-2016 22:20

Z tego co widze to ludzie na finansowo czują sie bezkarni. Miał już ktos doswiadczenie z windykacją na tym portalu ?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - były bankowiec - 08-03-2016 23:43

(07-03-2016 22:29)wiktor112233 napisał(a):  To jak ktoś nie spłaci pożyczki to nic mu nie robią?

W pro zysk jest tak, że jak ktoś nie spłaci 3 raty to pro zysk odkupuje pożyczkę.

właśnie tak brnę przez ten wątek i zastanawiałem się czy znacie pro zysk. Tu jeśli pożyczka się nie spłaca to się cieszę, bo na trzecią ratę mam zwrot kapitału plus odsetki za 3 miesiące, więc kasa do mnie wraca i decyduję czy reinwestować czy nie.
Wiktor masz kasę włożoną w pro zysk? Pytałeś o zarobek na czysto - ja u siebie wyliczyłem niespełna 20% w skali roku.