Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 25-02-2016 20:06

Zaryzykowałem, udzieliłem dwóch kolejnych na finansowo.pl i dwóch w pracy Wink


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Eminey - 25-02-2016 22:11

(24-02-2016 16:06)Oski001 napisał(a):  Są jakieś pożyczki na 25 zł? (minimalna kwota pożyczki) Może bym za tyle wszedł Smile
Przy takim wkladzie to raczej na kokosie - gdzie normalne jest zbieranie nawet od kilkudziesieciu osob.
Na finansowo zazwyczaj cala suma pochodzi od 1 osoby.


Wszystkim udzielajacym przypominam o rozwadze. Jedna wtopa mi mozna stracic zysk z kilku miesiecy Undecided


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 27-02-2016 09:03

Cytat:Wszystkim udzielajacym przypominam o rozwadze. Jedna wtopa mi mozna stracic zysk z kilku miesiecy Undecided

Masz rację. Dośćryzykowny sposób pomnażania kapitału. Aczkolwiek, moim zaniem bezpieczniejszy niż hyip'y, czy tym podobne programy.
Owszem, wszędzie można stracić.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - patulsky1337 - 29-02-2016 15:03

Pożyczka 1000 zł na 3 miesiące ( 10% + 100 zł bonusu). Zapraszam chcących zarobić Wink

Serwis Finansowo.pl.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Tomek93KJ - 01-03-2016 17:25

U mnie pierwsza pożyczka spłacona 3 dni przed terminem, narazie nie jest źle Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Eminey - 01-03-2016 22:44

(27-02-2016 09:03)Obywatel napisał(a):  Masz rację. Dośćryzykowny sposób pomnażania kapitału. Aczkolwiek, moim zaniem bezpieczniejszy niż hyip'y, czy tym podobne programy.
Owszem, wszędzie można stracić.
E-sad jest praktycznie teraz bezuzyteczny (zobaczymy na jak dlugo), wiec trudno nawet dochodzic roszczenia.
No chyba, ze komus kilka miesiecy nie robi roznicy... Undecided


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Erdoi Money - 01-03-2016 23:06

ja mam 14 marca pierwsze spłaty. Jestem ciekawy jak to będzie. Oby wszystko udało się pomyślnie .


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 01-03-2016 23:10

Trzymam kciuku. Daj znać jak poszło Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - patulsky1337 - 01-03-2016 23:36

Zapraszam do mojej pożyczki na finansowo.pl. Gwarancja spłaty, bardzo dobre warunki. Jeśli chce ktoś ładnie zarobić Wink


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - wiktor112233 - 02-03-2016 00:05

Panowie, mając kapitał ponad 6k do zainwestowania w pożyczki ile z tego wyjdę na czysto, po odjęciu wszystkich podatków itd. (czytałem na HF, że przez te podatki na czysto wcale tak kolorowo nie wygląda)?