Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Karimes - 18-02-2016 13:34

(16-02-2016 09:20)pymyn napisał(a):  
(16-02-2016 08:41)surfer0700 napisał(a):  Nie widziałeś wcześniej że jest tam kilka tysięcy złotych długu?


Wtedy nie było tam żadnego długu, a do osiągnięcia limitu pożyczonych pieniędzy brakowało 10 tys, więc stwierdziłem, że zagrożenie jest niskie.

Z nią to w ogóle jakaś dziwna historia. Jakieś kilka dni temu dzwoniła do mnie jej matka, która powiedziała, że wszystkie pożyczki zostaną spłacone. Ogólnie mówiła coś o tym, że pokłóciła się z córką ale tam za wiele z tego nie zrozumiałem Smile Ja dzisiaj otrzymałem od niej spłatę i widzę, że na zakramini część osób także.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - pymyn - 18-02-2016 13:50

Sam nie wiem o co z tym chodzi. Miała do spłacenia jeszcze wczoraj chyba z 30 pożyczek. Teraz zostało 10, oddaje długi z tego co zauważyłem. Może jednak nie ściemniała albo po prostu gdzieś indziej pieniądze zostały pożyczone.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 18-02-2016 14:01

(18-02-2016 12:13)rcielak napisał(a):  Surfer, jeżeli dużo to minimum kilkadziesiąt koła obrotu. To możesz mi wytłumaczyć jak to zrobiłeś, że przy takim obrocie praktycznie zero wpadek? Pozycji "super bezpiecznych" przy dobrym zysku(ok.10%/miesiąc) jest jak na lekarstwo?

Ładujesz się w pożyczki z mniejszymi procentami?

W który segment głównie inwestujesz:
Pożyczki <30dni
Pożyczki 30-120dni
Pozyczki +120dni

?

Mi najlepiej wchodzą pożyczki na 2-3miesiące na raty.

Tak jak pisałem na pierwszej stronie nie siedzę w tym 2 miesiące Smile
Co do osób to brałem głównie ludzi w 100% zaufanych na finansowo. A jak pieniędzy było trochę więcej to zakramini. Dopiero ostatnio się naciąłem na zakramini na parę stówek, mimo ze osoba wyglądała 'w porządku'. Rozpocząłem proces windykacyjny, miałem kontakt z zakra, teraz od kilku miesięcy cisza, piszę i brak odpowiedzi. Co do segmentów <30 i 30-120 . Wyższych nie brałem. Procent każdy. Bardziej zwracam uwagę na bonus.




(18-02-2016 13:50)pymyn napisał(a):  Sam nie wiem o co z tym chodzi. Miała do spłacenia jeszcze wczoraj chyba z 30 pożyczek. Teraz zostało 10, oddaje długi z tego co zauważyłem. Może jednak nie ściemniała albo po prostu gdzieś indziej pieniądze zostały pożyczone.

Wiele osób bierze pożyczki by spłacić stare pożyczki. Jak widać prawdopodobnie w tym przypadku też ta metoda działa. Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 19-02-2016 18:36

Pierwsza pożyczka udzielona na finansowo.pl. Zobaczymy co z Tego wyniknie.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - GelO - 19-02-2016 23:52

U mnie pierwsza 7-dniowa spłacona po 5 dniach także zaczyna się dobrze i oby tak dalej! Smile Dwie kolejne w toku Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Erdoi Money - 24-02-2016 05:17

Jestem Początkujący i przejrzałem już sporo pomysłów na inwestycje swoich środków na forum.

Dobrze, ze natrafiłem na Twój poradnik Surfer0700 , prosto i dobrze wytłumaczone. Myślę, że to dobry patent na zainwestowanie swoich 3000 zł, które aktualnie się kurzą na moim koncie.

Chcę zagrać na razie bezpiecznie swoimi środkami aby wgłębić się bardziej w ten cały system zarabiania i skorzystam z finansowo.pl .

Czytałem od góry do dołu ten temat ale chciałbym się spytać czy służysz radą w pierwszych inwestycjach/pożyczkach?

Pozdrawiam.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Tomek93KJ - 24-02-2016 13:26

Pierwsza pożyczka poszła, zobaczymy co tego będzie, dzięki Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Oski001 - 24-02-2016 16:06

Są jakieś pożyczki na 25 zł? (minimalna kwota pożyczki) Może bym za tyle wszedł Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - luko11 - 24-02-2016 23:07

(24-02-2016 16:06)Oski001 napisał(a):  Są jakieś pożyczki na 25 zł? (minimalna kwota pożyczki) Może bym za tyle wszedł Smile

Na finansowo możesz przeznaczyć minimum 25 zł w pożyczce.
Problem w tym, że pożyczkobiorcy zdecydowanie bardziej wolą wziąć np 1000 zł od jednego pożyczkodawcy niż od kilku (chyba, że nie mają wyboru).
A tak to najmniejsze pożyczki są od 50 zł Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Erdoi Money - 25-02-2016 09:50

Dobra zaryzykowałem na finansowo.pl i udzieliłem pierwszej pożyczki