Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - pymyn - 14-02-2016 17:44

Jedna osoba pożyczyła jej razem ponad 18 000zł. Nie zazdroszczę : p


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Olszi - 14-02-2016 17:55

Trzeba mieć jaja żeby jednej osobie tyle pozyczyc Tongue


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Czaq - 14-02-2016 17:55

(13-02-2016 11:04)Olszi napisał(a):  U mnie sprawa z typem Mario1994 coś chyba ruszyła. Skontaktowałem się z jego dziewczyną żeby mu pare informacji przekazała. Hasła ,,policja'', ,,windykator zapuka Ci do drzwi'' chyba podziałały bo 15 min później napisał mi na finansowo, że zlecił przelew. Zobaczymy... Smile
Jak dla mnie ten sposób zarobku jest wręcz żałosny i ostatni jaki bym wybrał. Nie dość, że ryzykowny to jeszcze trzeba się znizac do takich skrajnosci jak w cytacie powyżej.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Olszi - 14-02-2016 18:11

Co złego jest w tym, że ostrzegam typa przed windykacją?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 14-02-2016 19:07

(14-02-2016 17:55)Czaq napisał(a):  
(13-02-2016 11:04)Olszi napisał(a):  U mnie sprawa z typem Mario1994 coś chyba ruszyła. Skontaktowałem się z jego dziewczyną żeby mu pare informacji przekazała. Hasła ,,policja'', ,,windykator zapuka Ci do drzwi'' chyba podziałały bo 15 min później napisał mi na finansowo, że zlecił przelew. Zobaczymy... Smile
Jak dla mnie ten sposób zarobku jest wręcz żałosny i ostatni jaki bym wybrał. Nie dość, że ryzykowny to jeszcze trzeba się znizac do takich skrajnosci jak w cytacie powyżej.

Co złego jest w pożyczaniu ludziom pieniędzy na procent ?
Moim zdaniem bardziej żałosny sposób na zarabianie to oszukiwanie ludzi na subach.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Karimes - 14-02-2016 19:18

(14-02-2016 14:43)pymyn napisał(a):  Ktoś pożyczał osobie o nicku Patunia w serwisie zakramini pieniądze ? Przestaje oddawać pieniadze, pożyczka nie oddana. Wisi mi 200zł, a innym zalega na dzień dzisiejszy 6800zł. Zaczyna kombinować, dostałem maila o następującej treści:

"Dzień dobry,

dowiedziałam się ostatnio, iż rzekomo została zawarta umowa pożyczki między Panem, a osobą posługującą się moimi danymi osobistymi bez mojej zgody, a tym bardziej wiedzy, na portalu zakramini.pl. Po dogłębnej analizie sprawy w prawnikiem, poinformował mnie, iż te umowy są nieważne względem mojej osoby, ponieważ nie zawierałam z panem takiej umowy."

Też dostałem takiego maila a później sms'a od niej, że ona tego nie wysyłała i nie wie co to.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Olszi - 14-02-2016 19:21

Mialem to właśnie pisać Big Grin Naciąganie ludzi na filmiki z rzekomymi gwałtami by wysylali sms-y jest ok. Natomiast upominanie się o własne pieniądze (statycznie na finansowo 8% stanowią pozyczki nieoddane lub oddane po terminie) już jest ,,zniżaniem się do skrajności''

Ale cytując klasyka: ,,Racja jest jak dupa, każdy ma swoją'' Jerk


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - pymyn - 14-02-2016 22:51

(14-02-2016 19:18)Karimes napisał(a):  Też dostałem takiego maila a później sms'a od niej, że ona tego nie wysyłała i nie wie co to.

No to po pieniądzach : p


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - rcielak - 15-02-2016 11:45

Ja na niej zarobilem ok. 300zl. Pozyczki byly chyba z 5 razy przedluzane, a w styczniu splacila wszystko od tej pory nic jej nie pozyczalem mimo ciaglych zachet z jej strony.
Przelewy szly z jej danych, dowod musiala miec zweryfikowany. Nie wiem jak na zakra, ale na finansowo trzeba zrobic zdjecie dowodu trzymajac go.

Umowa zostala zawarta...
Nikogo nie obejdzie jej tlumaczenie jezeli go nie udowodni.
Przedsadowka -> e-sad -> komornik


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Karimes - 15-02-2016 12:43

Napisała, że nie wie skąd ten mail a z pożyczkami wszystko ok i normalnie zamierza je spłacić