Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 12-02-2016 15:27

Również udzieliłem jej pożyczke. Kontakt niby jest ale widze ze odwleka dla samego odwlekania. A to że już w pracy jest, a to ze jutro pusci, a to ze bonus bedzie itp.
Nie ogarnela tego


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Tomek93KJ - 12-02-2016 16:23

Doskonały poradnik, dziękować Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - rcielak - 12-02-2016 18:16

Ta "nowa" z finansowo raczej jest sciagalna, ma mieszkanie, samochod, etat wiec zobaczymy.
Jak narazie nie przekreslam tematu.

Chociaz niestety taki to biznes, ze trzeba sie liczyc z brakiem splaty. 90% ludzi jest tutaj w dlugach po uszy i kwestia czasu jest kiedy sie wysypia.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 12-02-2016 18:33

W informacjach kazdy moze wpisac co chce. Liczy sie wlasciwie kontakt, ktory poki co jest calkiem niezly wiec tez jakos sie specjalnie nie nastawiam na utrate kaski Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Olszi - 13-02-2016 11:04

U mnie sprawa z typem Mario1994 coś chyba ruszyła. Skontaktowałem się z jego dziewczyną żeby mu pare informacji przekazała. Hasła ,,policja'', ,,windykator zapuka Ci do drzwi'' chyba podziałały bo 15 min później napisał mi na finansowo, że zlecił przelew. Zobaczymy... Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - pymyn - 13-02-2016 16:00

No i zaczęło się. Pożyczyłem 200 zł, 100+ pozytywów, wszystko w terminie i tak dalej. Pożyczkę przedłużylem, dzisiaj mija termin, a bonusu na koncie nie widać.

Wszedłem na konto pożyczkobiorcy i już jest kilka tys. zł długu. Do limitu tej osobie jeszcze sporo brakło, ale nie pożyczyli jej na spłate poprzednich zobowiązań. Podejrzewam, że pieniędzy już mogę nie odzyskać. Żeby zarobić te 200zł na pożyczkach musiałem udzielić 6 pożyczek, ponad miesiąc czasu. Jestem ciekaw co będzie dalej.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Genesis96 - 13-02-2016 20:37

Tak się skjąłda, że mam 300zł na inwestycje, boję się. Mógłbym prosić o opinię kogos kto na tym zarobił?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - luko11 - 14-02-2016 12:38

No nic, można spróbować. Stracić te 100/200 zł to jeszcze nie tak źle, a może coś wyjdzie Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - pymyn - 14-02-2016 14:43

Ktoś pożyczał osobie o nicku Patunia w serwisie zakramini pieniądze ? Przestaje oddawać pieniadze, pożyczka nie oddana. Wisi mi 200zł, a innym zalega na dzień dzisiejszy 6800zł. Zaczyna kombinować, dostałem maila o następującej treści:

"Dzień dobry,

dowiedziałam się ostatnio, iż rzekomo została zawarta umowa pożyczki między Panem, a osobą posługującą się moimi danymi osobistymi bez mojej zgody, a tym bardziej wiedzy, na portalu zakramini.pl. Po dogłębnej analizie sprawy w prawnikiem, poinformował mnie, iż te umowy są nieważne względem mojej osoby, ponieważ nie zawierałam z panem takiej umowy."


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Olszi - 14-02-2016 15:09

Dobra Jerk