Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Olszi - 06-02-2016 11:18

Tej Pani może ktoś teraz pożyczał kase?
https://www.finansowo.pl/profil/892141

2 tygodnie temu pozyczyłem jej 150zł, wówczas wyglądała ok a teraz mi pokazuje ze jest na ,czarnej liscie dluznikow'. Do splaty 13 dni


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - darmoweprobki - 06-02-2016 14:51

Ktoś jest na tym forum i pożyczał "pani" sabinie alszer?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Eminey - 07-02-2016 14:52

(06-02-2016 11:18)Olszi napisał(a):  Tej Pani może ktoś teraz pożyczał kase?
https://www.finansowo.pl/profil/892141

2 tygodnie temu pozyczyłem jej 150zł, wówczas wyglądała ok a teraz mi pokazuje ze jest na ,czarnej liscie dluznikow'. Do splaty 13 dni
Ja.
Pozyczylem jej 100zl i je oddala. Pozniej pozyczylem jej kolejne, wkrotce bedzie termin splaty.

Zalega z jedna pozyczka i to na niewielka sume. Ja bym nie panikowal, chociaz obecnosc na liscie dluznikow nie wyglada najlepiej...



Ja mam inne pytanie. Czy ma ktos doswiadczenie w windykowaniu (samodzielnym lub przez firme) pozyczek po wyroku e-sadu?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 07-02-2016 15:07

(07-02-2016 14:52)Eminey napisał(a):  Ja mam inne pytanie. Czy ma ktos doswiadczenie w windykowaniu (samodzielnym lub przez firme) pozyczek po wyroku e-sadu?

W tej kwestii niestety nie pomogę. Sam mam tylko jedną windykację i to na zakramini.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - darmoweprobki - 07-02-2016 21:17

No dobrze to ja napiszę o pewnej oszustce która napożyczała kasy i jest winna już ponad 6000 zł kilkunastu osobom na portalu finansowo, sprawa znajdzie finał najpierw na policji, potem w prokuraturze, potem w sądzie. A ja jestem cierpliwa i nie odpuszczam.
Generalnie radzę się dobrze zastanowić przed pożyczaniem, "pani" Sabina Alszer z Zabrza piszę z pełna odpowiedzialnością jeśli chodzi o dane osobowe (nie odbiera listów poleconych, list wraca z notką "adresat nieznany" sama mam taki list polecony z potwierdzeniem odbioru bez potwierdzenia odbioru bo cały list wrócił i wiem to od pewnego jej kolegi po przeprowadzeniu małego wywiadu Big Grin że mieszka i pracuje w Niemczech i myśli że może bezkarnie wyłudzać pieniądze dalej) celowo i perfidnie oszukuje ludzi i nie tylko gdyż (mam dowody, skąd to nie pytajcie bo kolejne małe dochodzenie i sprawdziłam to wszystko sama) że pożyczała kasę na licznych portalach pożyczkowych typu vivus czy wonga.
Mi jest winna nie dużo ale właśnie chodzi o zasady i tej "pani" nie odpuszczę.
Za chwilę zamieszczę wam co taki typowy oszust pisze w mailu do mnie po tym jak napisałam do niej maila i odpisała mi tylko po 3 tygodniach kiedy odda pieniądze.
Zaznaczam że ta "pani" nie odbiera telefonu, nie odpisuje na maile,od końca listopada.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - darmoweprobki - 07-02-2016 23:43

"Witam ,

przepraszam informuje ze na chwilę obecną przebywam za granicą . zobowiązanie z naleznymi odsetkami spłać mam nadzieje do konca miesiąc . Za wynikła sytacje przepraszam . Musimy się dogadac bo ja juz do Polski nie wracam"
Mam wszystko wydrukowane cdn...


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 08-02-2016 08:45

hahahahahaha beka
Fajna spryciula Big Grin


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Olszi - 09-02-2016 17:14

Pierwsze 5 pożyczek pięknie spłaconych.


[Obrazek: taa.jpg]


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - full2000 - 10-02-2016 00:12

No, no @[surfer0700] Heart
odwaliłeś kawał dobrej roboty+,
swoją drogą, jeżeli miałbym zaczynać
dzisiaj, to właśnie z tą "metodą" zarobku ! Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Olszi - 10-02-2016 20:10

Oho, dzisiaj już nie tak kolorowo.
Jeden gość twierdzii, że zlecił przelew wczoraj o godz. 20-ej czyli 24 godziny temu a kasy u mnie póki co nie ma.
Dostałem kilkanascie minut temu od niego wiadomość:
,,Na szczęście mam potwierdzenie przelewu i przekaże je finansowo to oni odznaczą. Bo to niemożliwe żeby pieniędzy nie bylo jeszcze Smile'' Lol

A termin spłaty innej pożyczki mija dzisiaj a typ od 3 dni się nie logował.

Zobaczymy jak z tymi wyjdzie Big Grin