Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 28-01-2016 17:59

No niestety zdarzają się kwiatuszki, które potrafią w ogóle się nie odzywać, no ale cóż począć... taka branża Jerk


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - pymyn - 30-01-2016 11:51

Sam nie udzielam pojedynczej osobie więcej niż 1 pożyczki i to w niewielkich kwotach. Miesięcznie mam 150-200zł na plusie. Gorzej jak spłaty zabraknie bo są to osoby spłacają pożyczkę pożyczką i nadejdzie taki dzień, że sobie łeb ukręcą i po pieniądzach nie będzie ani śladu.



Jesli ktos pozycza pieniadze, ktore beda mu potrzebne na zycie to bardzo duzo ryzykuje. To jest stawianie wszystkiego na 1 karte. Trzeba pamietac o tym, ze pozycza sie pieniadze ludziom, ktorzy ich nie maja i moga z dnia na dzien zniknac bez slowa, zwlaszcza biorac pod uwage, ze to sa pozyczki przez internet. Nie wiem jaki jest procent odzyskiwania pieniedzy gdy taki pozyczkobiorca zniknie na dobre, ale podejrzewam, ze 99% juz nigdy tych pieniedzy nie oddaje.

Miałem swego czasu jedną pożyczkę na oku. Niby jakaś kobieta, 6 pozytywów, oddawane przed terminem kwoty rzędu 500-1000zł. Chciała ta osoba pożyczyć 1500zł na 30 dni do wpłaty, 300 zł bonusu, ale nie jestem ryzykantem i się nie zdecydowałem. Dodałem zakładkę do ulubionych.

I co się teraz okazuje, poszły 3 takie pożyczki na 5000 zł, a pożyczkobiorca przepadł jak kamień w wodę. Ostatnie logowanie miesiąc temu i ponad 5000zł do spłaty : P


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Olszi - 30-01-2016 11:57

Pymyn, dobrze powiedziane!
Sam pożyczam tylko i wyłącznie pieniadze zarobione przez neta a konkretnie z serwisów typu mypay.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Krakersik - 01-02-2016 09:52

Napisałem do zakramini maila ws. moich windykacji - jakie postępy. Od tygodnia pusta skrzynka...


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - kris009c - 02-02-2016 19:28

Czy ktoś ma doczynienia z brakiem spłaty na finansowo? Mam typa- świeżaka, któremu pożyczyłem stówkę i widzę, że się wcale nie loguje, a jutro termin spłatyUndecided Finansowo samo wprowadza windykacje, czy jak jest?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - ambrosini - 02-02-2016 20:13

(02-02-2016 19:28)kris009c napisał(a):  Finansowo samo wprowadza windykacje, czy jak jest?


U mnie jest podobnie i też jestem ciekawy jak to dalej wygląda.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - overlord25 - 03-02-2016 09:42

Finansowo nie prowadzi windykacji tak pisze w regulaminie. Samemu będziecie musieli windykować pożyczkodawcę. Po 6 dniach niespłacenia pożyczki dostaniecie dostęp do gotowego pozwu do e-sądu i poradnik do windykacji.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - kn10 - 04-02-2016 22:04

Zgadza sie, sam mam wlasnie sytuacje podobna i chyba musze rozpoczac windykacje.
https://www.finansowo.pl/profil/468201

Ma ktos z forum problemu z ta osoba?

Windykacja przyniesie zwrot czy nie ma sensu?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - pymyn - 05-02-2016 13:42

No cóż ja jednej osobie pożyczyłem, która jeszcze trochę i przestanie spłacać bo nie będzie z czego. I raz na jakiś czas dostaje smsy czy nie jestem zainteresowany taką i taką pożyczką. Tylko po co, żeby w razie czego więcej stracić ? : P


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Karimes - 05-02-2016 17:14

Co to za osoba? Bo mam podobną sytuację gdzie co chwile dostaje sms czy jeszcze bym nie chciał pożyczyć.