Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Karimes - 12-01-2016 16:46

Ja na razie miałem 1 osobę która dość długo zwlekała, ale był z nią dobry kontakt i do tego za zwłokę dostałem dość spory bonus.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - japan - 17-01-2016 23:03

Ktoś dokładnie się dowiedział jak wygląda to odprowadzanie podatków w przypadku takiego zarobku?

Z tego co patrzę, to wygląda to tak, że osobno liczy się podatek z każdej pożyczki (19% od uzyskanych odsetek), co skutecznie zabija sens takiej inwestycji, bo załóżmy że jedna z naszych pożyczek nie zostaje spłacona i sumarycznie jesteśmy na minus, a podatek od pozostałych pożyczek i tak musimy zapłacić mimo że w ogólnym rozrachunku straciliśmy.

Druga sprawa, co z "bonusem"? Jeśli nie liczyć go jako odsetek to częściowo wynagrodziłoby to brak możliwości odliczenia strat od kwoty opodatkowanej. Widziałem gdzieś informacje, że część inwestorów rozlicza ten "bonus" jako darowiznę.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - diablo193 - 18-01-2016 12:41

surfer0700 jak długo już siedzisz w tych serwisach? Pisałeś też że przez tyle czasu miałeś problemy tylko z jedną osobą w zależności jak długo tam siedzisz to można powiedzieć, że przy zdrowym rozsądku + lucky fajne profity mogą być. A skoro o tym mowa jak to wygląda u cb nie chodzi mi o kwoty ( nikomu do portfela nie zaglądam), ale jeśli możesz to podaj % zysków np. z grudnia?

Zaglądam na forum, a tu takie zaskoczenie z poradnikiem z Allegro dzięki Tobie poszły fajne zyski ( nie licząc skur.. który nie zapłacił za wyś YT) tutaj też na to liczę! Ogólnie słyszałem o metodzie, ale mało konkretów, a poradnik rozwiał sporo wątpliwości. DZIĘKI


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Olszi - 18-01-2016 16:12

Co sądzicie? https://www.finansowo.pl/wniosek/57331486


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 18-01-2016 20:33

Olszi szkoda kasy, lepszą oferte widziałem z u gościa co miał kilkaset pozytywów i wiecej weryfikacji. Poza tym ma negatywną opinie BIKU wiec pewnie ratuje sie pozyczajac na finansowo bo ma jakies inne pozyczki.

@japan wejdź w statystyki na finansowo i tam na dole strony masz 'rozliczenie podatku dochodowego za rok 2015' . Gdzieś też czytałem, że na umowie dochodem powinny być odsetki i z odsetek powinno się rozliczać, to by nam pasowało Big Grin
Ale praktycznie to bonus tez jest dochodem Sad


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Olszi - 18-01-2016 21:29

Dzięki za ostrzeżenie Smile Ogólnie to jutro jest termin zwrotu mojej pierwszej udzielonej pożyczki. Jestem ciekaw czy obejdzie się bez komplikacji Tongue


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 18-01-2016 23:16

(18-01-2016 12:41)diablo193 napisał(a):  surfer0700 jak długo już siedzisz w tych serwisach? Pisałeś też że przez tyle czasu miałeś problemy tylko z jedną osobą w zależności jak długo tam siedzisz to można powiedzieć, że przy zdrowym rozsądku + lucky fajne profity mogą być. A skoro o tym mowa jak to wygląda u cb nie chodzi mi o kwoty ( nikomu do portfela nie zaglądam), ale jeśli możesz to podaj % zysków np. z grudnia?

Zaglądam na forum, a tu takie zaskoczenie z poradnikiem z Allegro dzięki Tobie poszły fajne zyski ( nie licząc skur.. który nie zapłacił za wyś YT) tutaj też na to liczę! Ogólnie słyszałem o metodzie, ale mało konkretów, a poradnik rozwiał sporo wątpliwości. DZIĘKI

Cieszę się że mogłem pomóc Ci zarobić fajną kaskę, taki właśnie był tego cel Smile
Co do pożyczek to nie chce wypowiadać się co do kwot, ale jestem zdecydowanie na plusie. Przez ten rok można powiedzieć że swój wkład pomnożyłem kilkukrotnie, niestety na koniec roku trafił mi się taki kwiatuszek i zepsuł całe zarabianie nie spłacając pożyczki. Sprawa cały czas jest w toku, a prowadzi ją windykacja zakramini.



(18-01-2016 16:12)Olszi napisał(a):  Co sądzicie? https://www.finansowo.pl/wniosek/57331486


Ja bym sobie gościa odpuścił. Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Olszi - 19-01-2016 18:44

Pierwsza dycha zarobiona. Facet spłacił w terminie.

surfer, co z tym delikwentem który Ci 5 stów nie oddał? Sprawa poszła cos do przodu? To bylo na zakramini?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 20-01-2016 10:38

Tak, zakramini. Póki co cisza.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - overlord25 - 25-01-2016 19:12

Zostałem spłacony Big Grin