Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 07-01-2016 10:10

@[Blaken] to nie forum pożyczkowe. Kolejne Twoje posty będę nagradzał warnami.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Olszi - 07-01-2016 16:02

Ile czekaliscie na weryfikacje adresu zameldowania dla pozyczkodawcy?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - MarinDolar - 09-01-2016 00:42

(07-01-2016 16:02)Olszi napisał(a):  Ile czekaliscie na weryfikacje adresu zameldowania dla pozyczkodawcy?
Ja czekałem 5h


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Olszi - 09-01-2016 11:42

To ja 3 dzień czekam...


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 09-01-2016 11:56

Wiesz... Święta, Sylwester, teraz to wszędzie wszystko trwa dłużej. Zawsze możesz napisać do nich email, że już tyle czekasz.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - MarinDolar - 09-01-2016 14:34

Witajcie otóż również zdecydowałem się zainwestować pieniądze w pożyczki społecznościowe w serwisie finansowo ponieważ wydaje mi się bardziej zaufany od innych. Wybierałem osoby zaufane i już z wyrobiona renomą więc myśle że ryzyko ograniczyłem do maksimum zobaczymy jak to będzie o to screen tych pożyczek.

Zainwestowałem:

600 PLN

Przewidywany zysk za dwa miesiące:

93,31 PLN

[Obrazek: im4428jpg_snnnhnh.jpg]


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Sznurek11 - 10-01-2016 22:03

Ciekawy temat, aczkolwiek na tego typu stronach pewnie roi się od oszustów :/


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 10-01-2016 22:04

O dziwo przy rozsądnym inwestowaniu jakoś udało mi się ich unikać. Dopiero niedawno wpadłem na kwotę kilkuset złotych, ale w porównaniu do zarobionej kwoty to i tak jestem sporo na plusie. Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Olszi - 11-01-2016 19:40

Pierwsza pożyczka udzielona. Zobaczymy co z tego będzie Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - overlord25 - 11-01-2016 21:17

Nie pożyczam już miesiąć na finansowo czekam jak mi kobieta odda 2 zaległe pożyczki. Pierwsza pożyczka wisi 25 dni a druga 26 dni. Na razie się nie przejmuję bo jest z nią kontakt i wysłała sam bonus powiększony 50 zł za tak długie czekanie Smile Jak mi odda pożyczki to znowu będę pożyczał.