Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - szymon.kowolik - 04-01-2016 10:36

@surfer0700 no niestety muszę Cię rozczarować, ale nie zgadłeś, bo żadnego marketingu nie prowadzę Smile Jestem tutaj zupełnie na serio i na poważną wymianę zdań liczyłem. Jak widać chyba się pomyliłem, bo w dzisiejszych czasach trzeba uważać na to co i o czym się mówi/pisze, by nie zostać podejrzanym o reklamowanie. Następnym razem chyba będę pisał jakimś szyfrem, bo mówienie wprost najwyraźniej nie jest dobrym pomysłem Tongue Raczysz mi zatem odpowiedzieć na pytanie, które zadałem Ci w poprzednim komentarzu?


@drynd3k słyszałem już o tym i szczerze mówiąc mnie to trochę przeraża, że tak łatwo można w ten sposób kogoś oszukać i okraść.

@Obywatel, bo forma zabezpieczenia bardzo często przybiera formę weksla właśnie. Niestety nie orientuję się kompletnie w pożyczkach w UK, słyszałem tylko o tych polskich, ale nie będę ich wymieniać kolejny raz, bo po pierwsze - nie o to się pytasz, po drugie - jeszcze mnie znowu ktoś posądzi o product placement Tongue A tak btw - skoro wszystko odbywa się w internecie to chyba nic nie stoi na przeszkodzie, byś z terenu UK korzystał z tych polskich lub jeszcze innych? No chyba, że czegoś nie wiem, a to też możliwe.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 04-01-2016 10:49

O jejku, jaka napinka. Spokojnie. Po prostu wpadasz tu z nowym serwisem, linkujesz słowa kluczowe - to nie wygląda zbyt normalnie / naturalnie.
Co do Twojego pytania z poprzedniego posta to odpowiedź masz na początku tematu.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - kernst - 04-01-2016 13:10

@surfer0700 czy udało Ci się odzyskać 500 zł? Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 04-01-2016 13:14

Windykacja cały czas w toku. Kontakt z zakramini mam, ale z pożyczkobiorcą żadnego.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Krakersik - 04-01-2016 14:33

(04-01-2016 13:14)surfer0700 napisał(a):  Windykacja cały czas w toku. Kontakt z zakramini mam, ale z pożyczkobiorcą żadnego.

Ile maksymalnie może trwać windykacja? Tzn. kiedy zakramini wystawi nam "pożyczkodawcom" rachunek za windykację takich osób (zakładając że się nie powiedzie)?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 04-01-2016 15:12

Nie mam zielonego pojęcia. To moja pierwsza windykacja przez tyle czasu co działałem na zakrze i finansowo.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - szymon.kowolik - 05-01-2016 10:10

Wpadam z nowym, bo mało kto się o nim rozpisuje więc postanowiłem zapytać, może ktoś coś słyszał Smile Lubię nowości, ale lubię też opinie korzystających z danych usług, czy aby na pewno ryzyko nie jest zbyt wysokie. Jedyne co własnoręcznie podlinkowałem to tylko wspomnianą przeze mnie aukcję - a to dlatego, że jeśli o czymś mowa to chyba dobrze, jeśli odbiorcy wiedzą o czym piszę; przynajmniej ja lubię , gdy ktoś podrzuci link, nie muszę wtedy googlać specjalnie Smile A zresztą po co ja się tłumaczę. Dzięki @surfer0700, pogrzebię w temacie uważniej Smile Pozdrawiam Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Blaken - 06-01-2016 21:58

Witajcie


Szukam kogoś kto udzieli mi pożyczki 50zl tylko. Oferuje duży bonus.
Wiem , ze tutaj jestem swiezy ale na finansowo jestem zweryfikowany
Zainteresowani ? Pisac PW

Dam link i sprawdzicie mnie


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Shadow271 - 06-01-2016 22:04

(06-01-2016 21:58)Blaken napisał(a):  Witajcie


Szukam kogoś kto udzieli mi pożyczki 50zl tylko. Oferuje duży bonus.
Wiem , ze tutaj jestem swiezy ale na finansowo jestem zweryfikowany
Zainteresowani ? Pisac PW

Dam link i sprawdzicie mnie
To czemu nie wystawisz oferty na finansowo?

Tapnięte z mojego LG Swift L9 II


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Blaken - 06-01-2016 22:24

Wystawiłem ale nikt sie nie zgłasza..a mi zalezy na czasie
Wniosek moge na PW wyslac , sprawdzisz mnie i tyle