Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Assasinoo - 17-12-2015 13:50

Trochę offtop, ale powie mi ktoś gdzie usunąć zgodę na otrzymywanie maili od zakramini, albo edytować email konta na jakiś fejkowy, ewentualnie usunąć konto? Irytują mnie spamowaniem mailami o dostępnych dla mnie pożyczkach ;| Szukałem w opcjach/ustawieniach i nie widzę nic.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 17-12-2015 13:52

@[Assasinoo] tutaj to masz: https://zakramini.pl/profil/ustawienia Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Assasinoo - 17-12-2015 13:54

@[surfer0700] to znalazłem, ale nie widzę opcji czy wyrażam zgodę na otrzymywanie maili od nich/od ich partnerów, tylko same wiadomości stricte z serwisem, typu gdy udzielę pożyczki jakieś powiadomienie itp. Undecided


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 17-12-2015 13:58

Hmn... to niestety chyba Ci nie pomogę. Nie dostaję od nich żadnych wiadomości z podobnymi pożyczki, a wszystko pod linkiem który Ci wysłałem mam odznaczone.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Assasinoo - 17-12-2015 14:04

Ok zaznaczyłem wszędzie nie + napisałem stosownego maila, nie wiem czy pod właściwy mail (sekretariat). Dostałem od nich kilka wiadomości typu "POZYCZKA - DECYZJA POZYTYWNA" Nie lubię czegoś takiego :|


/Ten ich mail do sekretariatu działa? Big Grin Problem z dostarczeniem wiadomości :|


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - szymon.kowolik - 23-12-2015 10:49

(16-12-2015 18:43)surfer0700 napisał(a):  @up nie korzystałem i póki co nie mam zamiaru korzystać. Jestem zadowolony z efektów na Zakramini i finansowo. A jednak więcej portali to więcej babrania się z ewentualną windykacją itd.
Ale jak będziesz działał to podziel się z nami tą informacją proszę Smile

Pozdrawiam!

Jasne, nie ma sprawy, dam znać co i jak, bo chyba jednak się zdecyduję. W tym momencie widzę tam jedyną sensowną aukcję, która ma szansę na powodzenie i jest w miarę realna: modernizacja mieszkań i produkcja mebli. Chyba póki co nie będę szalał z jakimiś wielkimi kwotami, bo jednak ostrożność nie zaszkodzi. Ale widzę że ludzie inwestują naprawdę spore kwoty - dla mnie to mimo wszystko oznaka tego, że platforma działa sprawnie, skoro są tacy, którzy wykładają kwoty rzędu 100 lub 200 tysięcy (swoją drogą to dla mnie szok). Wątpię, by byli przypadkowymi osobami, taką kasą nie szasta się na prawo i lewo nawet będąc dobrze sytuowanym. A skoro przypuszczam, że to stali klienci i wchodzą już z takimi sumami to pewnie można w to wejść i jakieś zaufanie jest. Tak sobie przynajmniej myślę. A co mi szkodzi coś drobnego zainwestować. Daję sobie czas do wieczora na rozmyślanie, ale raczej skłaniam się ku temu przychylnie. Będę “zdawał relację” na bieżąco z podejmowanych przez siebie kroków w CapitalClub, być może stanie się ona cennym źródłem informacji, mam tylko nadzieję, że tych pozytywnych.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - szymon.kowolik - 30-12-2015 12:52

Tak jak obiecałem - daję znać. Po dość intensywnych rozmyślaniach podjąłem decyzję, że jednak zaryzykuję i zainwestuję w CapitalClub. Z tego co zauważyłem wybrana przeze mnie aukcja jest cały czas wydłużana, ilość inwestorów wzrasta, ale kwota do zebrania jest olbrzymia (1 600 000, zebrano póki co “jedyne” 400 000). Dołożyłem swoje 5000 zł, ustawiłem oprocentowanie na 20% (swoją drogą dziwię się, że jeden z inwestorów wolał wybrać 15% - wszyscy ustawiali maksymalny próg; ma ktoś pomysł dlaczego tak?). Zadzwoniła do mnie pani z obsługi klienta, udzieliła kilku informacji i zaakceptowała mój wkład (obsługa na medal moim zdaniem). Teraz pozostaje tylko czekać, aż uzbiera się cała suma, zostaną podpisane umowy i zaczną się spłaty. Mam nadzieję, że nie napotkam na tym etapie żadnego problemu, bo póki co wszystko idzie jak po maśle, no ale najważniejsze pozostaje jeszcze przede mną. Szczerze mówiąc jedynym minusem jak dla mnie jest to, że cały proces wymaga cierpliwości i czasu, a ja pod tym względem do spokojnych osób nie należę Smile No nic, jedyne co mi pozostaje to czekać. Może w międzyczasie zajrzę do Kokosu albo Zakra i poszukam czegoś nieco szybszego, bo bardzo mnie ten temat ciekawi. @surfer0700 jak to dokładnie wygląda na Zakramini i finansowo, bo wspominałeś, że działasz w tamtych miejscach? Napotkałeś jakieś problemy, czy wszystko jest ok?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 30-12-2015 20:26

@up
Trzeba uważać na potencjalnych naciągaczy, gość ma zwerfikowany dowód, zdjęcie, adres zamieszkania (tyle można zrobić z kradzionym dowodem, a adres to żadna weryfikacja), 2 pozytywne opinie dla picu. Pożycza na cały dostępny mu limit (zazwyczaj 1500 zl) i więcej się nie pojawia Smile
Często chce małe kwoty z dużym bonusem, chociaż to też nie jest reguła.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 30-12-2015 23:49

Hmmm, interesujący pomysł z pożyczkami. Dotychczas pożyczałem na weksel. żadnych kłopotów ze spłatą nie było. Zna ktoś wiarygodne strony z pożyczkami w UK?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 31-12-2015 13:51

@[szymon.kowolik] bardzo ciekawie prowadzisz marketing szeptany Wink