Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - pymyn - 15-12-2015 20:54

Co zauważyłem na większości tych portali to to, że ludzie niezależnie czy mają dużo czy mało pozytywów zwiększają swój dług z każdym miesiącem. Niektórzy robią po 20 tys. zł długu w kilka miesięcy. Można powiedzieć, że większość z tych kont, które mają nawet po 50-100+ pozytywów zmierza po równi pochyłej. Co z tego, że pozytywów wiele jak zaraz się nie wypłaci. Z drugiej strony pełno żółtków bez pozytywów gdzie ryzyko jest zbyt wiele do inwestycji.

Chociaż z tego co zauważyłem ludzie o dziwo pożyczają pieniądze nawet kontom bez pozytywnych opinii.

Gdy zacząłem interesować się tematem dodałem do ulubionych kilka profili gdzie zysk był kuszący tylko dług coraz większy. Teraz już 2 z tych kont mają po 5k+ zł niespłaconych zobowiązań, a to tylko jeden portal pożyczkowy.

Czy ktoś bardziej obeznany w temacie może mi powiedzieć co dalej się dzieje z takimi użytkownikami ? Przestają się logować, a pieniądz przepada raz na zawsze ? Przecież szanse wyegzekwowania jakiejkolwiek kwoty od takiej osoby są mizerne.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Krakersik - 15-12-2015 21:43

(15-12-2015 20:54)pymyn napisał(a):  Czy ktoś bardziej obeznany w temacie może mi powiedzieć co dalej się dzieje z takimi użytkownikami ? Przestają się logować, a pieniądz przepada raz na zawsze ? Przecież szanse wyegzekwowania jakiejkolwiek kwoty od takiej osoby są mizerne.
Dokładnie tak. Sam mam dwóch delikwentów. Pieniążki wzięli i tyle ich widziano. Nigdy więcej się już nie zalogowali, zero kontaktu przez tel. i emaile. Ogólnie niby windykacja ze strony portalu trwa ale to na 90% pic na wodę i kasy nie będzie... trzeba uważać Lol


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 16-12-2015 00:28

(15-12-2015 21:43)Krakersik napisał(a):  
(15-12-2015 20:54)pymyn napisał(a):  Czy ktoś bardziej obeznany w temacie może mi powiedzieć co dalej się dzieje z takimi użytkownikami ? Przestają się logować, a pieniądz przepada raz na zawsze ? Przecież szanse wyegzekwowania jakiejkolwiek kwoty od takiej osoby są mizerne.
Dokładnie tak. Sam mam dwóch delikwentów. Pieniążki wzięli i tyle ich widziano. Nigdy więcej się już nie zalogowali, zero kontaktu przez tel. i emaile. Ogólnie niby windykacja ze strony portalu trwa ale to na 90% pic na wodę i kasy nie będzie... trzeba uważać Lol

Piszesz o zakramini czy finansowo ?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Krakersik - 16-12-2015 10:03

Zakramini oczywiście Wink Połasiłem się na większy zysk, nie mam pretensji Big Grin


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 16-12-2015 11:12

Nie chce ich bronić, ale w ogóle kontaktowałeś się z nimi? Big Grin
Ja od niedawna mam rozpoczętą jedną windykację, bo koleżka jednak rozmyślił się z oddawaniem pieniążków i muszę przyznać że mam z nimi kontakt bardzo dobry. Najdłużej na odp. czekałem do 48 godzin. Na wszystkie pytania otrzymałem odpowiedź. Napisali mi co powinienem zrobić itd.
Niestety na pewno przyjdzie nam trochę poczekać na odzyskanie pieniędzy, chyba że zamiast powolnej biurokracji zdecydujemy się wysłać tam @[Coristo] , który postraszy swoim bickiem i odzyska nasze pieniądze niczym gang pruszkowski Jerk2


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - szymon.kowolik - 16-12-2015 14:07

Przeczytałem spory kawałek tego obszernego wątku, poszukałem trochę i uznałem, że dość ciekawą propozycją w zakresie pożyczek społecznościowych jest oferta CapitalClub. Z tym, że kierują ją tylko do małych i średnich firm, także działa to na trochę innej zasadzie niż Kokos czy Zakra. Zastanawiam się właśnie nad inwestycją u nich, nie wiem, jakoś mam większe przekonanie do tego niż do Kokosu czy Zakra. Skoro inwestuję w firmy to może szansa na bezproblemowe spłacenie zaciągniętego długu jest większa? Przynajmniej mam taką nadzieję. Co Wy o tym myślicie? Słyszeliście o tej platformie? Korzystaliście? Wolałbym usłyszeć jakieś opinie zanim sam się za to zabiorę.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 16-12-2015 18:43

@up nie korzystałem i póki co nie mam zamiaru korzystać. Jestem zadowolony z efektów na Zakramini i finansowo. A jednak więcej portali to więcej babrania się z ewentualną windykacją itd.
Ale jak będziesz działał to podziel się z nami tą informacją proszę Smile

Pozdrawiam!


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Krakersik - 16-12-2015 19:14

(16-12-2015 11:12)surfer0700 napisał(a):  Nie chce ich bronić, ale w ogóle kontaktowałeś się z nimi?
Oczywiście. Pisałem maile, później pisałem sms'y i dzwoniłem. Za każdym razem jak grochem o ścianę. Nikt nie odpisuje, nikt nie odbiera.
To nie były pożyczki, zwykła kradzież pieniędzy, tylko po to te konta były założone. Co z tego że weryfikowane... chyba fałszywymi danymi bo jak inaczej rozumieć ich windykacje...
No chyba że polega na tym kliknij guzik i czekaj a potem zapłać koszty "jakiejś" tam windykacji pokerface


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 16-12-2015 20:19

Kurcze to kiepska sprawa rzeczywiście, bo mi zakramini odpisała do 48 godzin. Później ja im, oni mi i muszę przyznać że płynnie przebiegała nasza korespondencja.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 16-12-2015 22:21

(16-12-2015 19:14)Krakersik napisał(a):  
(16-12-2015 11:12)surfer0700 napisał(a):  Nie chce ich bronić, ale w ogóle kontaktowałeś się z nimi?
Oczywiście. Pisałem maile, później pisałem sms'y i dzwoniłem. Za każdym razem jak grochem o ścianę. Nikt nie odpisuje, nikt nie odbiera.
To nie były pożyczki, zwykła kradzież pieniędzy, tylko po to te konta były założone. Co z tego że weryfikowane... chyba fałszywymi danymi bo jak inaczej rozumieć ich windykacje...
No chyba że polega na tym kliknij guzik i czekaj a potem zapłać koszty "jakiejś" tam windykacji pokerface

Dokładnie to samo jest na finansowo, ludzie tworzą niby zweryfikowane konta, a pewnie wszystko na kradzionych dowodach.
Wykorzystują limit początkowy, albo nabijają powiedzmy do 10 pozytywów i kradną kase.
Niestety taki jeden przypadek mi sie trafil Tongue