Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 30-11-2015 23:32

Wydaje się być wiarygodnym, ale nigdy nic nie wiadomo Jerk


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - mariobat97 - 30-11-2015 23:36

(30-11-2015 23:32)surfer0700 napisał(a):  Wydaje się być wiarygodnym, ale nigdy nic nie wiadomo Jerk

Relacje zdam za tydzień Wink Napisała mi jeszcze dziękuje za udzielenie pożyczki zwrócę ją terminowo.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 01-12-2015 08:47

Mi na zakrze gość też tak napisal, teraz ma windykacje na 5 pożyczkach Jerk


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - mariobat97 - 01-12-2015 09:41

(01-12-2015 08:47)drynd3k napisał(a):  Mi na zakrze gość też tak napisal, teraz ma windykacje na 5 pożyczkach Jerk

Działa wogóle ta wyndikacja?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - cassos - 01-12-2015 15:27

(30-11-2015 20:18)drynd3k napisał(a):  Moim zdaniem są lepsze oferty na finansowo, ale warto patrzeć też na historie jego wniosków. Bo jeśli wziął kilka takich pożyczek i w jednym miesiacu przyjdzie mu splacic wszystkie to gosc może popłynąć. Wiem bo mam jedną delikwentke (chyba 50 pozytywów więc to nie jest wyznacznik wiarygodności), niby ma 2 dni jeszcze do spłaty ale wątpie czy to ogarnie bo już ma opóźnionych kilka pożyczek Big Grin

Niech zgadnę, chodzi ci o użytkowniczkę Pat...? Big Grin


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - pymyn - 01-12-2015 16:01

(01-12-2015 15:27)cassos napisał(a):  
(30-11-2015 20:18)drynd3k napisał(a):  Moim zdaniem są lepsze oferty na finansowo, ale warto patrzeć też na historie jego wniosków. Bo jeśli wziął kilka takich pożyczek i w jednym miesiacu przyjdzie mu splacic wszystkie to gosc może popłynąć. Wiem bo mam jedną delikwentke (chyba 50 pozytywów więc to nie jest wyznacznik wiarygodności), niby ma 2 dni jeszcze do spłaty ale wątpie czy to ogarnie bo już ma opóźnionych kilka pożyczek Big Grin

Niech zgadnę, chodzi ci o użytkowniczkę Pat...? Big Grin

Pierwsza pożyczka jakiej udzieliłem. Miało być 7 dni. Dostałem prośbę o przedłużenie. Zgodziłem się na kolejne 7 dni i już mnie to zirytowało. Dostałem maila z podziękowaniem i pytaniem czy nie jestem zainteresowany kolejnymi pożyczkami. Niezły tupet. Teraz termin jest do 3ciego grudnia. Dzisiaj rano przyszła kolejna prośba o przedłużenie, tym razem na kolejne 7 dni ? Co to ma być ?


Zgadzacie się na takie przedłużanie okresu spłaty pożyczek ? Myślę żeby się nie zgadzać bo ileż można. Jeśli się zgodzę to takie przekomarzanie będzie teraz długo trwało ponownie, a pieniędzy jak nie było tak nie ma.

Jeśli nie spłaci w terminie to innej opcji jak negatyw nie widzę.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - cassos - 01-12-2015 16:38

Up, też dzisiaj z nią przedłużenie poleciało, na drugie się już nie zgodzę...


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 01-12-2015 17:36

Ja miałem taką pierwszą pożyczkę, gość przedłużał ze dwa razy, ale to z przyczyn innych niż zadłużenie u kilku innych osób Tongue


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - pymyn - 02-12-2015 15:32

Czegoś tutaj nie rozumiem na zakramini.

Przedłużyłem 7 dniową pożyczkę 1 osobie 26 listopada. Nowym terminem jest 3 grudnia. Wczoraj przyszła mi na maila kolejna prośba przedłużenia gdzie mogę kliknąć 1 z 2 linków. Jeden wyraża zgodę na przedłużenie, a drugi jej brak.

Pożyczki nie mam zamiaru przedłużać, więc klikam drugi link po czym wyświetla mi się napis "Pożyczkobiorca nie wysłał prośby o przedłużenie pożyczki"

Ktoś coś wie o powyższym problemie ?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Krakersik - 02-12-2015 18:39

(02-12-2015 15:32)pymyn napisał(a):  Czegoś tutaj nie rozumiem na zakramini.

Przedłużyłem 7 dniową pożyczkę 1 osobie 26 listopada. Nowym terminem jest 3 grudnia. Wczoraj przyszła mi na maila kolejna prośba przedłużenia gdzie mogę kliknąć 1 z 2 linków. Jeden wyraża zgodę na przedłużenie, a drugi jej brak.

Pożyczki nie mam zamiaru przedłużać, więc klikam drugi link po czym wyświetla mi się napis "Pożyczkobiorca nie wysłał prośby o przedłużenie pożyczki"

Ktoś coś wie o powyższym problemie ?

Miałem to samo, link odmowy nie działa. Po prostu nie klikaj w nic, brak reakcji to brak przedłużenia Smile