Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - overlord25 - 28-11-2015 10:01

Wygląda na to że na zakramini ta cała windykacja to po prostu firma krzak Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 28-11-2015 11:51

Dlaczego tak uważasz? Wiele osób pisze w komentarzach o odzyskaniu pieniędzy drogą windykacyjną.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Krakersik - 28-11-2015 18:12

Moje dwie windykacje na razie nie dają oznak życia. Podejrzewam że dopiero kiedy zakramini każe mi za nie zapłacić Tongue


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - overlord25 - 28-11-2015 22:04

(28-11-2015 11:51)surfer0700 napisał(a):  Dlaczego tak uważasz? Wiele osób pisze w komentarzach o odzyskaniu pieniędzy drogą windykacyjną.

Bo to tak wygląda jakby to w miejscu wszystko stało nie dostaję żadnych informacji czy coś robią w mojej sprawie pisałem nawet do nich ale oni nie odpisują czytałem też opinie na ten temat to niektóre komentarze są negatywne


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 28-11-2015 23:55

Mają podany numer telefonu. Można próbować się z nimi skontaktować.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - mariobat97 - 30-11-2015 11:42

Super poradnik wkraczam w to na początek 500zl na finansowo. Jak myślicie lepiej 5 osób po 100zl czy 2 po 250 lub jedna 500 oczywiście chodzi o osoby zaufane


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Mafesto - 30-11-2015 12:01

Jeśli ocenisz "zaufanie" tych osób jako identyczne to udziel pożyczki na 500zł Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - mariobat97 - 30-11-2015 20:08

Mam pytanie czy jeśli osoba jest zadłużona np. 3200zł na max 3600 a ma same pozytywne opinie pożyczki 8000zł spłacone 4732zł i podane dochody adres zamieszkania itd. zweryfikowane to czy według was jest osobą godną zaufania ? Ma 20 pozytywnych opini niektórzy piszą że nawet przed terminem spłaca pożyczki, Pytam się ponieważ osób obecnienie nie zadłużonych nie ma, chyba że mają 0 opini tutaj screen tego delikwenta:
http://s2.ifotos.pl/img/fafafpng_sxxxnws.png


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 30-11-2015 20:18

Moim zdaniem są lepsze oferty na finansowo, ale warto patrzeć też na historie jego wniosków. Bo jeśli wziął kilka takich pożyczek i w jednym miesiacu przyjdzie mu splacic wszystkie to gosc może popłynąć. Wiem bo mam jedną delikwentke (chyba 50 pozytywów więc to nie jest wyznacznik wiarygodności), niby ma 2 dni jeszcze do spłaty ale wątpie czy to ogarnie bo już ma opóźnionych kilka pożyczek Big Grin


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - mariobat97 - 30-11-2015 23:22

Okej poszła pierwsza pożyczka 500zl na tydzień do spłaty 540zł. Osoba wydaje się zaufana miała 666 pozytywnych opini wiarygodny profil oraz parę wniosków ale zawsze je spłaca zobaczymy czy nie poleci w kulki trzymajcie kciuki Wink
[Obrazek: image.jpg]